Binance

Little Caesars Bayilik Fırsatı

Little Caesars Bayilik Fırsatı

Pizza dünyadaki en popüler yiyeceklerden biridir ve bayilik veren firmalar arasında önemli bir yeri bulunan Little Caesars en kaliteli ürünleri en lezzetli şekilde sunar. Little Caesars’ın hızlı, pratik ve samimi hizmeti müşteriler tarafından da beğenilmektedir ve bu sayede Little Caesars sektördeki liderliğini devam ettirmektedir.

Patron olmakla ilgili sunulan fırsatlar

Little Caesars bayilik sistemine dahil olan girişimciler başarılı olur çünkü Little Caesars destek hizmetleri bayi başarısına odaklanır. Finansal özgürlük isteyen bayi sahipleri için sayısız fırsat vardır ve bayilik sahiplerinin kar zarar hanesine ve geleceklerine doğrudan etki edecek kararlar verme şansları vardır. Ekipman ve yer seçimi yardımından seçkin pazarlama materyallerine kadar birçok konuda destek alırsınız.

Değer

Little Caesars Pizza yemek hizmeti endüstrisinde değer liderliğiyle tanınan bir markadır. Kazandıran konsepti, müşterilerin ihtiyaçlarını eşsiz bir biçimde karşılayan ürünleri ve bayileri için yarattığı güçlü değer önermesiyle gurur duyar.

Kaliteli ürünler

Little Caesars Pizza ürünlerinde en kaliteli malzemeleri kullanır. Hamur her gün taze olarak yapılır, sosu baharatlarla harmanlanmış ezilmiş domateslerle yapılır ve dilimlenmiş peynirleri asla dondurulmaz ve her zaman tazedir.

Finansman gücü

Memnun müşterilerin birçoğu Little Caesars Pizza ürünlerinin ödenebilirliğini sever. Aynı zamanda bayiler Little Caesars pizza bayiliğinin akla uygun bir yatırım olduğunun farkındadırlar.

Sektör yeniliği

Little Caesar yenilikler aracılığıyla marka gücünü ve faaliyet sistemini geliştirmeye devam etmektedir. Taşınabilir pizza fırınını kullanan ilk markadır. Little Caesars 1979 yılında Pizza!Pizza!® lafını icat etmiştir ve sektör o günden sonra değişmiştir.

Uluslararası marka bilinirliği

Little Caesar’ın karakteri bütün dünyada sevilir. Acayip fikirli kişiliği aileyle ve arkadaşlarla geçirilen eğlenceli anları çağrıştırır. İmza lafı “Pizza!Pizza!®” her zaman tekrarlanır ve müşteriler bu sevilen ikonun altında resimlerinin çekilmesinden hoşlanır.

Eğitim ve danışmanlık

Little Caesar bayi sahiplerine kapsamlı bir eğitim verir. Aynı zamanda açılış desteği, daimi destek ve yardımlar da sunulur.

Başarı şansı

Little Caesars Pizza bayileri mümkün olacağını düşünmedikleri bir deneyim yaşadıklarını ve işletme sahibi olarak Little Caesars sayesinde büyüdüklerini söylerler. Sizde Little Caesars bayisi olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Müşteriler sadece Little Caesars Pizza’da bulunan HOT-N-READY® ürünlerine bayılıyor. Müşterilerin birçoğu beklemekten hoşlanmadığı için Little Caesars’ın pizza segmentindeki bu eşsiz pozisyonu rakiplerine karşı avantajlı duruma geçmesini sağlar.

Little Caesars Bayilik Şartları

Little Caesars sektörde hızla adımlarla ilerliyor. Dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri olan Little Caesars 1959 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Ilitchlerin yönetimindeki Little Caesars, dünyanın lider paket servis pizza zinciri haline geldi. Felsefemiz müşterilerimize taze ve yüksek nitelikli ürünlerle hazırlanmış benzersiz yemekler sunmaktır. Ayrıca, üç uluslararası pizza zincirinden biri olma başarısını gösteren Little Caesars Türkiye ve dünya genelinde önemli bayilik fırsatları sunmaktadır.

Uzman Destek ve kanıtlanmış sistem

Little Caesars devamlı eğitim, mimarlık ve inşaat hizmetleri, finansmana yardımcı olacak öncelikli bankalar, devam eden araştırmalar, yeni ürünlerin geliştirilmesi ve etkili pazarlama programları da dahil kanıtlamış sistemi araçlarıyla bayilerini destekleyen global bir markadır.

Önde gelen uluslararası pazar araştırması firması Intellitrends tarafından yapılan bir ankete göre Little Caesars bayilerinin %99’u kanıtlanmış sistemin çalıştığını söylemiştir. Buna ek olarak bayilerin %98’i Little Caesars’ın pizza pazarındaki en iyi konseptlerden biri olduğunu belirtmiştir.

Kardeş şirket Blue Line Foodservice Distribution ile yakından çalışan Little Caesars artan maliyetlerin etkisini azaltmak ve sözleşmeleri güvence altına almak için satın alma gücünü güçlendirmektedir.

Little Caesars bayilik maliyeti

Little Caesars’ın başlangıç maliyetleri oldukça rekabetçidir ve isim hakkını kullanmayla alakalı ücretler mütevazidir. Little Caesars bayisi açmak isteyen adayların en az 40,000 dolarlık dönen varlıkla ( nakit gibi ipoteksiz varlık ) birlikte 150,000 dolarlık öz sermayesinin olması gerekir.

Her bayilik noktası için gereken tahmini başlangıç maliyeti yaklaşık olarak 194,250 dolardan 622,500 dolara kadar çıkabilmektedir. Little Caesars olarak bayilerimizin en doğru lokasyonu seçmeleri için her türlü teknik ve iş gücü desteğini vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz özel harita programı sayesinde önceden lokasyon hakkında analiz yapabilme gücümüzü franchise’larımızın kullanımına sunuyoruz. Tabii ki maliyetler çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir.

Little Ceasars bayiliği almak için diğer şartlar

Reklam katılım payı: %4

Net Kazançtan verilen pay: %8

Yatırımın geri dönüş süresi: 2-3 sene

Pizzacı açmak isteyenlere özel en karlı pizza bayiliği veren firmaları araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir