Binance

LG Aristo 2

LG Aristo 2
LG Aristo 2

Bu metinde size tanıtmak istedğim akıllı telefon modeli LG’nin 2018 Ocak ayı içerisinde çırkarmış olduğu LG Aristo 2’dir.

Öncelikle Aristo 2’nin 139 gramlık ağırlığı ile diğer akıllı telefon modellerine nazaran daha hafif bir akıllı telefon olduğunu belirtmeliyiz.

LG Aristo 2 Android 7.1.2 Nougat işletim sistemi ile geldiğini biliyoruz ve aynı zamanda LG’nin Aristo 2 modelinde Quad Core 1,4 Ghz Cortex A53 işlemci ve Adreno 308 grafik işlemciyi kullandığını söyleyebiliriz.

Tüm bunların yanı sıra 32 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip olan Aristo 2’nin 16 GB dahili hafıza ve 2 GB RAM ile piyasaya sürüldüğünü belirtelim.

Kamera özelliklerine bakacak olursak, Aristo 2’nin 13 MP çözünürlüğünde arka kameraya 5 MP çözünürlüğünde arka kameraya sahip olduğunu görüyoruz.

Renk seçeneklerine gelecek olursak ne yazık ki LG Aristo 2’nin bize fazla bir renk seçeneği sunduğunu göremiyoruz.

LG Aristo 2 akıllı telefon modelinin sadece titan renginde satışa sunulduğunu belirtmeliyiz.

Yurtdışında yaklaşık 60 dolardan satışa sunulan bu modelin ülkemizde yaklaşık 530 Türk Lirasından satışa sunulduğunu görüyoruz.

Her ne kadar fiyat performans açısından uygun bir telefon olsa da yüksek performans bekleyen kullanıcılara ne yazık ki LG Aristo 2 modelini tavsiye edemiyoruz.

Fakat uygun fiyata akıllı telefon almak isteyen kullanıcıların LG Aristo 2’den memnun kalacağını da sözlerimize ekleyebiliriz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir