Binance

Kışa Özel Abiye Tasarımları

Kışa Özel Abiye Tasarımları

Abiye kıyafetler özel geceler için her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Diğer kıyafet modellerinde olduğu gibi abiye modası da dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Kış modasında da abiye kıyafetler için farklı seçenekler mevcuttur.

Kışa Özel Abiye Tasarımları

Abiye tasarımları bu kış oldukça dikkat çekici modeller barındırıyor. En dikkat çeken detaylardan biri ise kayık yaka abiye tasarımları.

Kayık yaka abiyeler özellikle omuzları geniş kadınların favorisi durumda. Ayrıca bu kışa özel tasarımlarda moda parçalardan bir diğeri ise İspanyol kollar.

Neredeyse her abiye modeli bu kış İspanyol kollarla buluşturuluyor. Bir diğer model ise modasını hiçbir zaman kaybetmeyen balık modeller.

Fiziğine güvenen her bayanın tercih etmesi, en azından denemesi gereken balık abiye elbiseler bu sezonda oldukça popüler.

Kışa Özel Abiye Tasarımları

Kışa Özel Abiye Tasarımlarında Tercih Edilen Renkler

Kışın yaygın olarak kullanılan pastel renkler abiye elbiselerde de kendini gösteriyor. Bordo, pudra, füme renkleri kış sezonu için ilk akla gelen renklerden bazıları.

Bordo ve füme renkleri özellikle açık tenli kadınlara çok yakışacak. Esmer tenli kadınların tercih etmesi gereken abiye renklerinden bazıları saks mavisi, pudra doğru tercih olacaktır.

Asilliğin rengi olarak bilinen siyah ise modasından bu kışta bir şey kaybetmedi. Sade bir tercih yapmak isteyen kadınlar da siyah abiye rengini tercih edip, takılarıyla elbiselerini hareketlendirebilirler.

Kışa özel abiye tasarımları için seçenekler oldukça fazla. Gerisi artık sizin ten renginize, vücut tipinize göre doğru elbise modelini tercih etmenize kalıyor.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir