Binance

Kendi İşini Kurmak Mı, Bayilik Almak Mı?

Kendi İşini Kurmak Mı, Bayilik Almak Mı?
Kendi İşini Kurmak Mı, Bayilik Almak Mı?

Kendi İşini Kurmak Mı, Bayilik Almak Mı?

Ekonomik krizden etkilenmek istemeyen bazı insanlar geleceğini garanti almak adına daha az çalışıp daha çok kazanacağı işler yapmayı ister.

Hali hazırda çalıştığı işten arta kalan zamanlarını kendisine ek gelir sağlamak için harcamayı düşünür.

Rahat bir yaşam sürmek isteyen erkek ve kadınlar, internet üzerinde araştırma yaparak kendisine en uygun iş fikirlerini bulabilmek için harekete geçer.

Ev ortamında ya da bilgisiyar başında yapılabilecek makale yazarlığı, sanal asistanlık, çocuk ve hasta bakıcılığı, internetten ürün satmak gibi ek iş fikirlerinden kendisine en uygun olanı seçer.

Bazen birinin yanında çalışmaktan, başkasından emir almaktan bıkan kişi, istifa ederek kendi işini kurma yolunu seçebilir.

Yeni bir işletme açıp işini büyütmek riskli olduğundan, gireceği her sektörü iyice araştırıp, hem üstesinden gelebilceği hem de çok paralar kazanabileceği bir işe girişmek ister.

Yapmak istediği işlerin fizibilite raporunu çıkardıktan sonra yeterli sermayeye sahip olmadığından, sahip olsa da düşündüğü fikirlerin büyük risk taşımasından endişe duyar.

Tüm birikimini oldukça riskli olan işlere yatırmak istemeyen insan, çoğu zaman hazır kurulu işletmelere yönelir.

Yer seçimi yaptıktan sonra bayilik veren firmaya bildiren yatırımcı, ilk kurulum masrafını ödedikten sonra hiç bir işle uğraşmadan, bir işletmeye sahip olabilir.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.