blogRom / Hayat / İnan Tesbih’in Sahibi Celal İnan Açıkladı: Kaliteli Tesbih Anlama Yolları

İnan Tesbih’in Sahibi Celal İnan Açıkladı: Kaliteli Tesbih Anlama Yolları

İnan Tesbih'in Sahibi Celal İnan Açıkladı: Kaliteli Tesbih Anlama Yolları
İnan Tesbih’in Sahibi Celal İnan Açıkladı: Kaliteli Tesbih Anlama Yolları

Kaliteli Tesbih Nasıl Anlaşılır ?

İyi bir tesbih nasıl anlaşılır ? Müşterilerimizden gelen soruları bu kategori altında cevaplamaya çalışıyoruz. Tesbihin iyi olmasının bir kaç etmeni vardır. Bu etmenlerden biri tesbihin işçiliğidir.

Tesbihin işçiliği kaliteli ise tesbih iyi bir tesbihdir diyebiliriz. Minumum hata ve maksimum orantı tesbihi iyi bir tesbih yapma yolunda ilerletir.

Tesbihi iyi yapan etmenlerden biri ise kullanıldığı malzemedir. Kaliteli ve orjinal malzeme kullanmak tesbihe kalite ve değer katar.

İnan Tesbih Kehribar Ürünleri

Gerçek damla kehribar tesbih modelleri İnan Tesbih mağazasında satılmaktadır. Tüm damla kehribar tesbih modellerine garanti veriyorlar. Ayrıca beğenmediğiniz bir tesbihi 14 gün içerisinde hiç bir sebep olmadan değiştirebiliyorsunuz. Tesbih E-ticareti konusunda kendilerini aşan bir firma.

Gerçek damla kehribar naturel bir bir malzemedir. Ve çam ağacı reçinesi ile hazırlanmaktadır. Damla kehribar tesbih modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için web sitemizdeki ürünleri ziyaret edebilir veya sizin için hazırladığımız aşağıdaki kategoriyi takip edebilirsiniz.

Orjinal Kehribar Tesbih Özellikleri

Kehribar tesbihler ülkemizde en çok tercih edilen tesbihler arasında girmektedir. Bunun bir çok nedeni vardır. Fosil yapılı olması hoş bir kokularının olması değerini her zaman koruyor ve yükseltiyor olması bunlardan sadece birkaçıdır. Kehribar aslında tüm dünyada popüler malzemelerden biridir.

Peki nedir kehribar tesbih özellikleri

  1. Kehribar tesbihler sınıf sınıf ayrılmaktadır. Bu sadece bizim ülkemize özel bir durumdur. Başka hiç bir yerde sıkma veya ateşi gibi kelimeler bulamazsınız bunlar doğal kehribar malzemeler değillerdir.
  2.  Gerçek kehribar nedir sorusunun cevabı damla kehribar tesbihtir. Dünya üzerinde herkesin kehribar olarak bildiği bu madde bizde damla kehribar olarak bilinmektedir.
  3. Damla kehribar malzemesi ve bununla yapılan damla kehribar tesbihler fosil kaynaklı tesbihlerdir. Fosil kaynağı ise çam ağacı reçineleridir. Bu reçineler toprak altında uzun süre basınç etksinde kaldıklarından dolayı sertleşmiş ve fosil halini almışlardır.
  4. Damla kehribar tesbih genellikle kahverengi ve sarı arasında renklerde bulunmaktadır. Ama bunun istisnaları nadir de olsa mevcuttur.
  5. Kehribar değerli bir malzemedir. Çok uzu fiyatlara bulduğunuz kehribar tesbihleri satın alma konusunda tekrar düşünmenizi ve tesbihin orjinalliğini araştırmanızı tavsiye ederiz.
  6.  Parça kehribar tesbih ise kehribar parçalarının presslenmesi ile hazırlanan tesbihlerdir. Teknik olarak kehribar tesbih olsalarda tek bir parça halinde değillerdir. Bu yine fiyatını yükseltirken damla kehribar kadar yüksek olmasını engellemektedir.

Kaynak: İnan Tesbih / inantesbih.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir