Binance

Kahverengi Gözler için Göz Makyajı Önerileri

Kahverengi gözler, makyaja lüzum duyulmayacak kadar güzel gözlerdir. Ancak kadınlar, biliyorsunuz ki makyajsız yaşamayı susuz yaşamak gibi görmektedir.

Bunun için birkaç tavsiyede bulunmayı uygun gördük. Kahverengi göz makyajı, özellikle açık tonlar kullanılarak yapılmalıdır. Zira koyu ton kullanılırsa, kahverengi göz basık kalır ve belirginliği kaybeder.

Onun için hoş görüntü kazanımı olmaz. Bu nedenle kadınların, siyah saç istisnadır, sarı veya diğer saç renklerinde kahverengi göz rengi için yapacakları makyajlar açık tonlarda ve hafif olmalıdır.

Siyah rengi saç rengi olarak seçmiş kadınlar için, “kahverengi göz makyajı” koyu tonlarda olabilir. Mantıklı olan iki koyu renk birleştiğinde belirginliğin kaybolmasıdır, ancak siyah saçlı kadınlarda bu durum istisnadır. Gözleri daha da belirginleşmekte ve güzel çekici bir görüntü eldesi sağlamaktadır.

Yeşil ve Mavi gözlülere oranla daha çok olan kahverengi gözlü kadınlar, yanlış makyaj renk seçimleri sayesinde çekici görünmekten uzak kalmaktadırlar. Kuaförlerin de büyük bir bölümü –bu işin eğitimini almamış, alaylılar- bu inceliklere dikkat etmeden herkese tek tip makyaj çalışmaktadır.

Kahverengi gözlerin kıymetini bilmeli, bunlara dikkat etmelisiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir