Binance

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Bayilik Şartları
Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Sıcak içeceklerden kahveye olan ilgi her geçen gün artmakta ve buna bağlı olarak bu alanda hizmet veren firmalar öne çıkmaya başlamaktadır.

Bunlardan bir tanesi olan Kahve Dünyası ilk olarak 2004 yılından faaliyet göstermeye başladı. Daha sonraki dönemlerde ise hızla büyümeyi başardı.

Hem ülke içinde hem de ülke dışında çok sayıda bayisi olan Kahve Dünyası daha fazla müşteriye ulaşmak için bayilik vermeyi tercih eden firmalar arasında yer alıyor.

Bu da girişimcilerin bu firmaya olan ilgilerini artırıyor. 150’den fazla şubesi olan Kahve Dünyasının yaklaşık 350 satış noktası bulunuyor.

Yıllık cirosu 2 milyar TL civarında olan firmanın yıllık büyüme hedefi ise %30’lar civarında bulunmaktadır.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir, Bayilik Veriliyor Mu?

Kahve Dünyası büyümek için bayilikler verirken aynı zamanda hizmet kalitesini de düşürmemek için bir takım önlemler almaktadır. Bunların başında bayilik şartları gelmekte ve girişimcilerden bu şartların tamamını sağlamaları istenmektedir.

Buna bağlı olarak profesyonel bir şekilde süreci yönetme adına bayilik sistemi firma tarafından kapalı tutulmaktadır.

Yani bütün bayilerini kendi içinde kendisi yönetmekte ve böylece hizmet kalitesini üst seviyelerde tutmayı hedeflemektedir.

Bu durum girişimcileri hayal kırıklığına uğratsa da ilerleyen dönemlerde firmanın bayilik sistemini açacağını düşünen kişi sayısı oldukça fazladır.

Fakat bayilikleri almak isteyen kişilerin ciddi bir mali güce sahip olması gerekliliği olacağı da belirtilmektedir. Bunun hizmet kalitesi için bir zorunluluk olduğu da bir gerçektir.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları ve Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

Kahve Dünyası ülkemizin birçok noktasında hizmet vermektedir. Kahve Dünyası bayilik şartları 2018 yılı için açıklanmamıştır.

Dolayısıyla bu yıl da firmanın kendi bayilerini açmaya devam edeceği anlaşılmaktadır.

Ülke içinde çok sayıda bayisi olmasına karşın yurtdışında daha az bayisi olması, firmanın bu yöne ağırlık vereceğini göstermektedir.

Kahve Dünyası müşterilerine 70’e yakın ürün sunarken bunların %95’i kendi bünyesinde üretilmektedir.

Dolayısıyla yurtdışı bayileri için ürün kalitesi firmanın kendi içinde sağlanmış olmaktadır. Bu durum firma için çok önemli bir avantaj olarak görülmektedir.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Ticaret dünyasında ayakta kalmak ve kısa sürede yatırımlarınızı kara dönüştürmek istiyorsanız, ilginizi çekebilecek olan bu teklife mutlaka göz atın.

Yiyecek ve içecek satışı yapan çok sayıda mekan bulunuyor. Bu mekanlar arasında kısa sürede tanınmak ve müşteri sayınızı artırmak istiyorsanız, marka haline gelmiş olan bayilik veren firmalar arasından bir tanesini seçin.

Bayiliğini aldığınız firmanın tanınmışlığı size kazanç olarak geri döner.

Kahve Dünyası Farkı

Kahve dünyası çok sayıda farklı ilde şubeleri bulunan, hem yiyecek hem de içecek satışı yapan ve kendi ürünlerini üreterek restoranlarında bunları da satan çok sayıda kişiye hitap eden genç bir markadır.

2004 yılında kurulmuş olan zincire siz de katılmak istiyorsanız, firmanın bayilik vermek için oluşması gereken şartları taşıdığınızdan emin olun.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Tanınmış ve kendine özgü bir müşteri profili oluşturmuş olan bu tür markalar bayilik verebilmek için büyük yatırımlar gerektirmektedir.

Belirli bir miktar para ödemenizin ardından bayilik sahibi olabilirsiniz. Bayilik alabilmek amacıyla sağlanması gereken şartlar firmadan firmaya değişiklik gösterebiliyor.

Ancak, iç dekorasyonda, menülerin içeriğinde, ürünlerin alımında, satış fiyatlarında ve çalışacak elemanların özelliklerinde firma tarafından belirlenen şartların uygulanması gerekiyor.

Firmalar, isimlerine ve marka değerlerine zarar gelmesini önlemek amacıyla bayilik bakımından katı bir disiplin politikası benimsiyor. Bu politikaları uygulamanız gerekiyor.

Bayilik sahibi olmanızın ardından, teknik detayları da sağlamanız gerekiyor. Firmanın belirlediği özelliklere sahipseniz başvurunuzu yapın.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası farklılaştırılmış mesajları ve deneyimi ile rekabetçi kahve pazarında kendini güçlü bir biçimde konumlandırmış bir markadır.

2004 yılında kurulan Kahve Dünyası oldukça kişiselleştirilmiş, genellikle “en iyi kahve” ve “en iyi kahve evi” olarak adlandırılan cafe kahvesidir. Kahve Dünyası büyük kahve zincirlerine göre daha samimi ve daha sempatiktir.

Kahve, dünya ekonomisinde petrolden sonra en fazla ticareti yapılan ikinci üründür ve Kahve Dünyası Türkiye’deki en hızlı büyüyen kahve firması olma yolunda ilerlemektedir.

Kahve Dünyası bayilerine, büyük bir şevkle çalışmaları; kar, büyüme ve eğlence yolundan ilerlemeleri için kanıtlanmış ve etkili sistem desteği sağlar.

Kahve Dünyası’nın benzerlerinden farkı, insancıl ve kişiye özel yaklaşımlarından kaynaklanmaktadır. Kahve Dünyası demek yüksek kalite kahve, hepsi doğal ve taze meyvelerden hazırlanan özel içecekler demektir.

Bayilik desteği rakipsizdir

Kahve Dünyası olası bayileri için uzmanlığını ortaya koyar, bayilerini farklılaştırmalarına yardımcı olur ve müşteri deneyimini en iyi hale getirir. Ulusal ve yerel seviye sektörü gözlemlemek için zamana ve kaynaklara yatırım yapar.

Özelleştirilmiş cafe ortamları, menüsü ve pazarlama planlarıyla müşterilerine “size özel” duygusu yaşatır ve eşi benzeri olmayan dokunuşlarla müşteriyle temas kurar.

Müşterilerin beklentilerini net bir biçimde anlar ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir cafe ortamı sunar.

Bayiliklerin faydalanabileceği diğer fırsatlar

Stratejik yer seçimi yardımı: Kahve Dünyası kira pazarlığı sürecinde ve sürecin doğru, adil ve etkili yapılması konusunda yol gösterir.

Özgün tasarım ve yapı rehberliği: Kahve Dünyası franchise yerleşim ve tasarımında büyük rol oynar. Kahve Dünyası ekibindeki uzmanlar verimliliği ve faaliyetin devamlılığını sağlayacak tasarım modelleri geliştirir.

Sınıfının en iyisi eğitim desteği: bütün bayiler aşamalı eğitim programını tamamlar.

Uygulamalı faaliyet desteği: deneyimli faaliyet ekibi bayilere sürekli faaliyet desteği verir.

Kurum içi pazarlama yardımı: Kahve Dünyası markasını daha da güçlendirmek için bayilerin sadık müşteri tabanı oluşturmasına yardımcı olurlar.

“ Bizi farklı kılan özelliklerimize kendini adayacak ve yüksek kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetleriyle sunacak nitelikli bayiler bulmaya odaklandık. Hedeflerimize odaklanarak ve yüksek standartlarımıza kendini adayacak bayileri tespit ederek ülkenin bir numaralı kahve firması olmak için çaba gösteriyoruz.”

En karlı sektörlerden biri olan kahve sektöründe iş kurmak isteyen girişimcilere özel bayilik veren firmaları ve şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir