Binance

İşte Üniversiteli Kredi Kartı

İş Bankası tarafından geliştirilen ve üniversite öğrencilerinin kullanımına sunulan İşte Üniversiteli kredi kartı, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam etmektedir. Herhangi bir kart kullanım ücreti olmayan ve kullanıcılarına da birbirinden farklı avantajlar sağlayan bu kredi kartı için, başvuracak olan üniversite öğrencilerinin, kendilerine en yakın olan bir İş Bankası şubesine gitmeleri yeterli olacaktır. Banka şubelerine giden öğrenciler, yanlarında bağlı bulundukları üniversiteden alacakları öğrenci belgelerini ve kimlik kartlarını götürmeleri yeterli olacaktır. Eğer, adaylar üniversiteleri yeni kazanmışlarsa ve herhangi bir öğrenci belgeleri bulunmuyorsa, bu durumda ÖSYM’nin resmi internet sitesinden alacakları sınav sonuç ve kazanmış oldukları üniversiteyi gösteren belgeleri yanlarına alarak banka şubelerine gitmeleri yeterli olacaktır.

İşte Üniversiteli kredi kartı onaylanan öğrenciler, birçok avantajdan da faydalanacaklar. Kart başvurusu onaylandıktan sonra banka şubelerine giderek kartlarını teslim alacak öğrencilerin, sahip olacakları avantajlar ise şu şekildedir.

  • Alınan bu kredi kartı ile kart kullanım bedeli kesinlikle ödenmeyecek.
  • Kredi kartı başvurusunda ya da bin liraya kadar olan limit arttırma işlemleri sırasında, öğrecilerin kendilerine herhangi bir kefil bulmalarına gerek kalmayacaktır.
  • Sahip oldukları kredi kartları ile diledikleri mağazadan alışveriş yapabilecek, yaptıkları alışverişlerde de Maximum Kart için geçerli olan taksit seçeneklerinden faydalanacaklar.
  • Üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde, nakit olarak kullanılmak üzere puanlar kazanılacaktır.
  • İnternet ve mobil bankacılık uygulamaları ile birlikte, hem harcamalar kontrol altına alınacak hem de kart kullanım limitinin arttırılması gibi başvurular otomatik olarak yapılabilecektir.
  • Kartlarını teslim alan öğrenciler, müşteri temsilcileri ile yapacakları kısa bir telefon görüşmesinin ardından şifrelerini belirleyecekler.
  • İşte Üniversiteli kredi kartı ile ATM noktalarından hem vadesiz mevduat hesapları ile hem de kredi kartları ile işlem yapabilecekler. Bu sayede, banka hesap kartları yanında olmayan öğrenciler, hiçbir şekilde problem yaşamadan para çekme ya da para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Hiçbir masraf olmadan sahip olunacak olan İşte Üniversiteli kredi kartı sayesinde, bu denli kolaylıklar sizleri bekliyor olacak. Eğer,acil nakit ihtiyaçlarınız için nakit avans özelliğini aktif bir hale getirmek istiyorsanız, bu durumda banka şubesine giderek bu özelliği aktif bir hale getirmeniz gerekecektir.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.