blogRom / Genel / İstanbul Su Kaçağı Bulma Servis Bölgeleri

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servis Bölgeleri

İstanbul Su Kaçağı Bulma Servis Bölgeleri

Bulunduğunuz ortamın nem derecesi yükselmeye başlamışsa, kötü koku oluşumu varsa, zemin ve duvarlar ıslanmaya başlamışsa burada su sızıntısı olduğundan şüphelenebilirsiniz. Su kaçakları yaşanılan alanlarda ciddi maddi hasarlara sebep olabilir, hatta evini sular altında kalabilir. Bu sebeple böyle bir sorunla karşılaştığınızda hemen su vanalarını kapatmanız gerekir su vanaları kapalı bir şekilde Güngören su kaçağı şubemizden çağırmış olduğunuz teknik ekibi beklemelisiniz. Su kaçağı bulma işlemleri için görüşme yapacağınız tesisatçıların teknolojik cihazlarla işlem yapıyor olması gerekir. Özeniş tesisat teknolojik cihazlarla çalışıp kullandığı ekipmanlar sayesinde profesyonel bir hizmet sunar.

Tesisat sorunlarınıza çözüm bulurken dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?

Zamanla su borularımızın eskimesi ufak delinmelere, su sızıntılarına sebep olur. Bu tür sıkıntılar maddi hasarı beraberinde getireceğinden dolayı can sıkıcı olabilir. Ancak teknolojinin günden güne ilerleme kaydetmesi ile bu türlü sıkıntılar kısa zamanlar içerisinde tamir edilebilir duruma gelmiştir. Teknolojik cihazlar kullanarak tespit işleminin yapılması görevini yerine getirecek olan teknik ekibin profesyonel şekilde çalışıyor olması gerekir. Kullanıcı Ekipmanları iyi tanıması en etkili şekilde kullanıyor olması gerekir. Özeniş tesisat teknik ekibi profesyonel yardım alacağınız bir ekiptir. Profesyonel ve teknolojik bir biçimde yapılan su sızıntısı tespiti ve tamir işleri kaliteli ve özenli olmaktadır.

Özeniş tesisat Güngören şubesinde su kaçağı bulma işlemlerinizi yarım saat kısa bir zaman diliminde gerçekleştirir. 7/24 hizmet vererek büyük büyük maddi sıkıntılar yaşamamıza zemin hazırlar. Özel iş tesisatım gezici ekipleri istenilen en kısa süre içerisinde yardım almanızı sağlayacaktır. Anlaşma yapacağınız tesisat firmasının yaptığı işlerde garanti veriyor olması yararınıza olacaktır. Görülemeyecek durumda olan su sızıntısı sorunları sizin tarafınızdan tespit edemeyeceğinden dolayı gelecek olan teknik ekibin yaptığı işte garanti vermesi gerekir. Garantili şekilde yapılmayan tesisat işleri kısa zaman sonra tekrarlanma gösterdiğinde yine ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Tekrar ücret ödememek adına yapılan işlerin garantili olmasına özen göstermelisiniz. Garanti vermeyen tesisat firmaları çalışmalısınız. Özeniş tesisat yaptığı tesisat işlemlerinde garanti sunar.

Güngören Su sızıntısı tespiti

Su sızıntısı tespitinizi yaptırmak istiyorsanız Özeniş acil yardım hattını arayabilirsiniz. Kullanılan Üstün teknolojik aletler ve ekipmanlar kısa zamanda bu işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Kullanılan Termal kameralar su borularında oluşan delinmeleri basit bir şekilde bulur. Isı tespiti yapılmasına olanak sağlayan termal kameralar nokta atışı şeklinde işlem yapmaya olanak sağlar. Ortamda bulunan nem oranını, yoğunluğunu ölçerek tespit yapmaya yarayan nemölçer cihazlar özeniş tesisat tarafından kullanılır. Akustik ses dinleme cihazları su sızıntısı olduğundan şüphelenilen yerde bulunan sesleri detaylı şekilde dinlemeyi sağlar. Boru ve kanalların iç bölümlerini görmeye yarayan kaçak görüntüleme kameraları vardır. Bu alet sızıntı bulunan bölgeyi gözle görmeye fayda sağlar. Borularını da herhangi bir tıkanıklık meydana gelmişse sızıntı sorunlar ile karşılaşmanız ihtimaldir. Bu alet tıkanıklıkları fark etmeye de fayda sağlamaktadır.

Güngören şubesi ekibimiz Su sızıntısı tespiti yapılırken eski usul yöntemleri kullanacak olan firmalarla çalışmanız büyük maddi sıkıntılar yaşamanıza zemin hazırlayacaktır. Görüşeceksiniz firmaya soracağınız soru teknolojik cihazları kullanıp kullanmadığı olmalıdır. Kullanılan üstün teknolojik ekipmanlar sayesinde zeminleriniz ve duvarlarınız zarar görmez. Eski usul yöntemlerde ise deneme yanılma yöntemi kullanılacağından dolayı duvarlarınızda ve zeminlerinizde birçok delik meydana gelecektir. Özen İş tesisat sadece su kaçağı bulma işlemlerini teknolojik cihazlarla yapmaz.Tespit aşamaları ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için; https://www.sukacagiistanbul.gen.tr web sitesi adresimizden bizlere rahatlıkla ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kaçakların tamir işlemleri de yine aynı şekilde teknolojik cihazlar sayesinde yapılarak herhangi bir maddi hasar görmenize engel olur. Sızıntı tamir işlemleri de teknolojik cihazlarla yapılarak yapılan işte kalite bulunmasına özen gösterilir. Tespitin ardından garantili bir şekilde onarım işlemi yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir