blogRom / Teknoloji Haberleri / İstanbul Anadolu Yakası Baymak Servisleri

İstanbul Anadolu Yakası Baymak Servisleri

İstanbul Anadolu Yakasında sizlere verdiğimiz hizmetlerin başında kombi servisi gelmekte. Havaların soğuması ile birlikte artan kombi bakım ve onarım ihtiyaçları her sene git gide artmakta.

Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde kombi ihtiyacı olmazsa olmaz. Birde havalar daha da soğumaya başlamışken kombinizin bozulması gerçekten kötü bir durum olacaktır. Fakat bu konuda endişe etmenize gerek yok. Çok hızlı ve güvenilir hizmetimizle yanınızdayız.

Profesyonel teknik ekibimiz ile çalışmalarımızı ve servis hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimize daime güler yüzlü ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi veriyoruz.

Diğer kombi servislerinden bağımsız olarak çalışıyor olmamız farkımızı ortaya koymakla birlikte hızımızla da övünmüyor değiliz.

Bir telefonla evinize geliyor, kombinizi tamir edip bakımını yapıyor sizlere en uygun fiyat garantisini de Baymak Servisi olarak yine biz sağlıyoruz.

Yanlış mı duydum diyenlere evet yanlış duymadınız. Güler yüzlü, hızlı, güvenilir ve ucuz kombi servis hizmeti sadece bizde! Daha ne olsun ki ?

Ek olarak talebiniz doğrultusunda sizlere en uygun fiyatlara en iyi kalitede parçaları temin ediyor, kombinizin kurulumunu yapıyoruz.

Sizin bilginiz dışında İstanbul Baymak Servisine bağlı firma çalışanlarımız ürününüz üzerinde asla değişiklik yapmaz. Parça gerekmesi durumunda sizlere bilgi verilir, vereceğiniz bilgi doğrultusunda hareket edilir.

Firmamızın temel vizyonu profesyonellik ve güler yüzlü müşteri desteğidir. Müşterilerimizi memnun etmek bizim için çok önemlidir. Profesyonel ekibimiz ile yapmış olduğumuz tüm çalışmalar müşterilerimizin takdirini ve talebini kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir