Binance

İş Bankası Kredi Borcu Sorgulama

İş Bankası Kredi Borcu Sorgulama
İş Bankası Kredi Borcu Sorgulama

İş Bankası Kredi Borcu Sorgulama

Günümüzde internet kullanımının yaygınlaşması birçok işimizi kolaylaştırıyor. Bu kolaylaşan işlerden biri de bankacılık hizmetleri. İnternet bankacılığının kullanımı oldukça yaygınlaşıyor ve şimdi sıra cep telefonlarımızda kolaylıkla indirebildiğimiz mobil İşCep uygulaması. Bu iki hizmet sayesinde kolaylıkla İş Bankası’na ait kredi borcunuzu sorgulayabilir, kalan ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Tüketici kredisi ödemeleriniz düzenli olarak İş Bankası hesabınızdan kredi borcunuza aktarılıyor. Dilerseniz kredi kartı borçlarında da otomatik ödeme talimatı gerçekleştirip düzenli olarak borçlarınızın ödenmesini sağlayabilirsiniz.

İş bankası kredi borcunu hemen sorgulamak bu iki yaygın uygulama sayesinde oldukça kolay. Sizlere faydası olan en önemli faktör kredi borç takiplerinizi rahatlıkla yapabilme durumu. Son ödeme tarihini takip etmek zorunda kalmadan, unutma risklerine karşı otomatik ödeme talimatı seçeneğini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İnternet Şubesi Kredi Borcu Öğrenme

İş Bankası şubelerine giderek internet hizmetlerinden faydalanabilmek için şifre alıyorsunuz. Bu şifre ile İş Bankası internet sitesinde bireysel giriş yaparak her İş Bankası müşterisine sunulan hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Eğer kurumsal iseniz yine şubelere giderek internet hizmetleri için şifre talep ediyorsunuz.

İnternet şubesi sayesinde size ait tüm ödemeler, tüm harcamalar, tüm gelir ve tüm giderleri istediğiniz sıklıkla sayfanıza giriş yaparak görebilirisiniz. “Ne zaman kredi borcumun ödemesini yapmalıyım? Acaba son ödeme tarihi geçmiş midir? Kredi borcumdan geriye ne kadar tutar kaldı?” Bunlar veya daha birçok sorunuza kendinizi hiç yormadan kolaylıkla cevap alabilirsiniz.

İşCep Uygulaması ile Kredi Borcu Öğrenme

Mobil bir uygulama olan İşCep uygulaması tüm bilgileri cebinize taşıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı telefona indirmek. Havale yapmak, hattınıza yükleme yapmak, gelecek havale veya EFT’nin bildirimini almak gibi size birçok kolaylık sunuyor.

Kredi ödemelerinizin son tarihlerinde size bildirim gönderiyor. Böylelikle bu hatırlatma sayesinde gününüzü kaçırıp faiz ödemeden borcunuzu görebiliyorsunuz. Daha önce yaptığınız ödemeler, yapacağınız kredi ödemeleri krediler sayfasında size tüm detayları sunmakta.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir