Binance

iPhone X Plus

iPhone X Plus

Her yıl olduğu gibi akıllı telefon üreticilerinden Apple’ın yeni bir model için çalıştığı herkes tarafından tahmin ediliyordur.

Özellikle her çıkan yeni modeller ile beraber hayatımıza yepyeni özellikler katan bu önemli piyasada yeni model için bir sızdırılmış görsel ile ilk haber internet alemine düştü.

Yeni çıkması beklenen ve kulislerde dedikodulara sebep olan telefon iPhone X Plus.
Bu yıl çıkan ve akıllı telefon pazarında çentik dönemini yüz okuma teknolojisi gibi ileri düzey teknolojileri hayatımıza sokan iPhone X’e yeni bir kardeş gelecek gibi duruyor.

Şu an için 2 görselle takipçilerini heyecanlandıran yeni iPhone X Plus modeli önemli özellikler sunacak mı şu an için oldukça merak edilen bir konu. 6.5 inçlik bir ekrana sahip olan bu yeni modelde çentiğin devam ettiğini görebiliyoruz.

iPhone 8 Plus modelinden biraz daha küçük olacağı konuşulan iPhone X Plus akıllı telefon pazarında en çok merak edilen 3 ya da 5 modelden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Apple tarafından herhangi bir açıklama yapılmayan bu fotoğraflar ile ilgili olarak otoriteler yeni model olduğuna dair hem fikirler.

Şu an için çeşitli test ve denemelere tabi tutulan bu yeni modelde bazı yeniliklerin olacağı ise herkesin hem fikir olduğu bir konu.

Tasarım olarak iPhone X gibi duran telefonun çeşitli testlerinin halen sürdüğünü şu an için söyleyebiliriz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir