Binance

iPhone X Plus

iPhone X Plus
iPhone X Plus

Apple’ın çıkardığı son iPhone serisi olan iPhone X’in plus modeli için konsept videosu yayınlandı. Konsept videosu ile teknoloji kanalları şimdiden yorumlarına başladılar.

iPhone X Plus’ın konsept videosundan hareketle boyut anlamında ciddi bir büyüme olduğu söylenebilir. 6.5 inç ekranla gelmesi beklenen iPhone X Plus modelinde Apple, diğer modellerden farklı olarak sim kart sorununa da bir çözüm getiriyor. Tasarım açısından çizgisinden şaşmayacak gibi duruyor. Yani önceki modellerden çok farklı bir tasarım olmamakla birlikte iPhone X modelinde görülen çıkıntı bu modelde de mevcut.

iPhone X Plus’ın geçtiğimiz günlerde fotoğrafları sızdırıldı. Bu fotoğraflar incelendiğinde ise mevcut çıkıntının yeni ekran boyutuna orantılı olduğu görülüyor. Fotoğraflarda görülen bir diğer detay ise iPhone X Plus günümüze çok yakın zamanda üretilen bir model değil. Yani fotoğrafta görünene göre 2017 yılında kasım ayının ortalarında üretilmiş bir cihaz. Tabi bu yeni olduğu gerçeğini değiştirmez.

Tekrar konsept videosuna gelecek olursak bir dakikanın altında bir videodan anlaşılan bir diğer şey de çift sim kart desteği. Videoda cihazın yan tarafından çıkan bir sim kart yuvasında iki farklı sim kart için yuva olduğu görülüyor. Tabi Apple’ın yaptığı açıklamalardan anlaşılan e-SIM özelliğine de sıcak bakıyorlar.

Görünüş olarak göze hitap eden şık tasarımlara önem veren Apple bu modelde de şıklığından ve sadeliğinden ödün vermiyor. iPhone X Plus modelinin önümüzdeki günlerde kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir