Binance

iPhone X

iPhone X
iPhone X

Apple’ın şu an ki en iyi telefonu olarak adlandırabileceğimiz iPhone X geçtiğimiz yıl piyasa sürülmüştü. Ve beklenen sansasyonu ise yapmayı başarmıştı. Her ne kadar beklenen satış rakamları bir şekilde yakalanamasa da kullanıcıları heyecanlandıracak yeni iPhone modelleri de yavaş yavaş sızdırılan görüntüler ile beraber ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan biri de iPhone X Plus.

Son zamanların moda olan dedikodularından biri de iPhone X’in kardeşi olması muhtemel iPhone X Plus’ın çıkacağı konuşuluyor. Apple’ın Vietnam’daki fabrikasından atıldığı iddia edilen görüntülerde iPhone X Plus’ın üretilmeye başlandığı konuşulmaya başlandı. Telefonla ilgili olarak şu an için herhangi bir açıklama gelmese de yeni bir modelin çıkacağı artık son derece kesin gibi duruyor.

Gelelim telefonun ilk bakışta nasıl bir görünüme sahip olduğuna. iPhone X Plus olduğunu düşündüğümüz telefon yine çentikli ve iPhone X benzeri bir ekrana sahip. Yine çıkması beklenen iPhone 8 Plus’tan hacim olarak biraz daha küçük olacağı otoriteler tarafından belirtilen telefonun heyecanlan ile beklendiğini belirtmeliyiz.

Şu ana kadar Apple tarafından herhangi bir haber gelmese de iPhone X Plus’ın üretildiği birçok kullanıcı tarafından kabul görmüş durumda. Çekilen fotoğrafta 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacağı görülen iPhone X Plus’ın heyecan verici özellikler ile gelmesi beklenen en önemli gelişmelerden biri. Ayrıca fiyat olarakta ülkemizde ve dünyada merakla beklenen bu yeni modelde bakalım ne gibi yenilikler olacak hep beraber ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir