Binance

iPhone 6 Plus Değişim Sürprizi!

iPhone 6 Plus Değişim Sürprizi!
iPhone 6 Plus Değişim Sürprizi!

Kullanmakta olduğunuz iPhone 6 Plus sorunluysa, iPhone 6s Plus ile değişim yaptırabilirsiniz. Apple, kısa bir süre için iPhone 6 Plus değişim politikası izlemeye başladı.

Geçtiğimiz haftalarda gündeme gelen pil değiştirme programından gelen siparişlerden dolayı iPhone 6 Plus bataryaları Nisan ayından önce tedarik edilemiyor.

Macrumors tarafından elde edilen belgelere göre Apple şu an iPhone 6 Plus üretimi yapmadığı için zaman bulmak adına pil değişimlerini erteliyor.

Alınan bilgiye göre Apple, yenilenmesi gereken bazı iPhone 6 Plus modelleri için iPhone 6s Plus ile değişim kararına vardı. Apple’ın yetkili servislere göndermiş olduğu not bahsi geçen değişimi onaylıyor.

Apple yakın zamanda eski cihazları için üretim bandını aktif edeceğinden bu durumun en fazla Mart ayının sonuna dek devam edebileceğini söyleyebiliriz.

Şu an ne tür cihazların bahsedilen değişim kapsamında olduğunu net olarak bilmiyoruz. Ancak bazı Apple kullanıcılarının mağaza yetkilileri tarafından verilen değişim kararıyla yeni iPhone 6s Plus sahibi oldukları biliniyor.

Eğer problemleri bulunan bir iPhone 6 Plus modeline sahipseniz Apple Store randevusu alıp, cihazınızın durumunu test ettirmenizi tavsiye ederiz.

Akıllı telefonunuz için parça tedarik edilemiyor veya tamir edilemeyecek durumda ise büyük ihtimalle değişim kararı verilecektir. Bu değişim için belli bir ücret ödemeniz gerektiğini de belirtelim.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir