Binance

iPhone 5S

iPhone 5S

İphone 5s telefonlarının en belirgin özelliği touch id parmak izi sensörüne sahip olmasıdır. Telefonu açmak için ana ekran düğmesi üzerine parmakla dokunmanız gerekir.

Telefonu açmak için şifre yerine parmak izinizi kullanabilirsiniz. Böylece sizin kontrollünüz dışında kimse telefonunuzu açamaz. Böylece telefonun güvenlik seviyesi çok yükselmiş olur.

Telefonda 8 mp ısıght kamera desteği bulunur. Bu özelliği ile çok kaliteli fotoğraf çekmeye imkan tanır.

Ultra hızlı kablosuz bağlantı özelliği ile telefondaki verileri çok hızlı bir şekilde bilgisayara ve tabletlere atabilirsiniz. Depolama seçeneği olarak 16 gb ve 32gb seçenekleri var.

Yüksek çözünürlüğe sahip telefonda video izlemek ve resim çekmek çok eğlenceli bir iştir.

İphone 5s telefonlar önde parmak izine dayanıklı olarak üretilmiştir. Telefonda birden fazla dil seçeneği bulunur. Facetime özelliği ile görüntülü ve sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Telefon şarj edilebilir lityum iyon pilinden yapılmıştır. Telefon 10 saat konuşmaya dayanır. 10 saat bekleme ve 40 saat müzik dinlemeye dayanıklı pil ömrüne sahiptir.

Usb desteği ile bilgisayar üzerinden sarj olma özelliğine sahiptir. 112 gr ağırlığı ile çok hafif bir telefondur.

123.8mm yükseklik ve 58.6 mm genişliğe sahip ince ve estik bir telefondur. Gümüş, uzay grisi ve altın olmak üzere 3 renk seçeneği vardır.

Fiyatı ortalama 1600 lira olan telefon fiyat performans açısından değerlendirildiğinde gayet başarılı bir telefon olarak karşımıza çıkmaktadır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir