İnternetten Bedava Maç Nasıl İzlenir?

İnternetten Bedava Maç Nasıl İzlenir?
İnternetten Bedava Maç Nasıl İzlenir?

İnternetten Bedava Maç Nasıl İzlenir?

İnternet Üzerinden Bedava Maç İzleme

Dünya üzerinde aynı anda birçok spor müsabakası oynanmaktadır. Bu müsabakaları izlemek bazı ülkelerde ücretli olabilir.

Yayın haklarını satın alan TV kuruluşları belirli bir ücret karşılığında abonelerine izletmektedir. Bu müsabakaları internet üzerinden de izleyebilirsiniz.

Ücretli kanalları izlemek için uygulama kullanabilir veya internet tarayıcısı üzerinden izleyebilirsiniz.

İnternetten Bedava Maç Nasıl İzlenir?

Bunun için çeşitli siteler mevcuttur. Bu sitelere erişim için izlemek istediğiniz maçın adını Google üzerinden arayarak yayın yapan kişilerin internet sitelerine erişebilirsiniz.

Örneğin; Google üzerinden ”Liverpool – Manchester Utd. maçı canlı izle” yazarak arama yaparsanız ücretsiz olarak yayın yapan siteler sıralanacaktır.

Girmiş olduğunuz sitelerin içeriklerinde muhtemelen birçok reklam bulunacaktır. Bu reklamlardan kurtulmanın bir yolu bulunmamakta.

Reklamlar içerisinde virüs bulunabilir. Bu noktada yapmanız gereken çıkan reklamları kapatıp aldırış etmemeniz, indirmenizi istediği şeyleri indirmemenizdir.

Yasal olarak ücretli kanalların yayınını internet sitesinde yapmak suçtur. Fakat bu yayınları izlemek suç değildir.

Hangi Sitede Maç İzlenir

Google üzerinde yapılan aramalarda çıkan siteler sürekli değişmektedir. Bunun sebebi sitelerin belirli periyodlar içinde yasaklanmasıdır.

Bilişim Teknolojileri Kurumu yetkilileri sürekli olarak denetim yaparak bu siteleri yasaklar. Fakat size verecek olduğumuz platform hiçbir şekilde kapanmamaktadır.

SportZone adıyla kullanılan bu platform üzerinden dünya üzerinde istediğiniz ülkedeki istediğiniz spor dalı müsabakasını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Google üzerinden ”SportZone indir” yazarak uygulamayı bilgisayar veya Android cep telefonunuza indirebilirsiniz. Bundan sonra internet bağlantınızın olduğu her yer maç izleyebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir