Binance

İnci Ayakkabı Bayilik Şartları

İnci Ayakkabı Bayilik Şartları

Kaliteli ve şık ayakkabı denince akla ilk gelen İnci Ayakkabı Bayilik Şartları oldukça makul ve kabul edilir sınırlarda.

Ülkemizde de dünyada da isim yapmış, kaliteli malzemeleri ile imal edilen en şık modellerdeki ayakkabıları ile bilinen ve ayakkabı tutkunlarının vazgeçemediği marka yakın zamanda bayilik vermeye karar verdi.

Yakın zamanda karar alan ve Türkiye’nin pek çok ilinde bayilik vermeyi düşünen dünyaca tanınmış markanın geniş bir satış ağı var.

Kalitesinden ve şıklığından taviz vermek istemeyen ve vazgeçmeyen bay ve bayanların en sevdiği marka olan İnci Ayakkabı, Kahramanmaraş, Erzurum, Aydın, Gaziantep, Sivas, Urfa, Diyarbakır, Tokat, Edirne, Denizli, Afyon ve Kırıkkale illerine bayilik vermeyi planlıyor.

Kusursuz hizmeti, kaliteli ve şık ayakkabıları ile Türkiye’nin her noktasında varlığını sürdürmek, ismini devam ettirmek ve yeni girişimcilere iş olanağı sağlamak amacıyla bayilik verme kararı aldı.

Herkesin en sevdiği modelleri, muhteşem bir işçilik ve yüzde yüz kaliteli malzemeyle bir araya getirerek başarılı satışlarını sürdürdüğü gibi adını da sürekli olarak duyurmaya ve yaymaya devam ediyor.

Girişimciler için de büyük bir ticaret olanağı sunana İnci Ayakkabı, geniş satış ağı, sahip olduğu kusursuz vizyon, müşteriler arasında bilinen kaliteli ve şık duruşuyla ticaret konusunda baştan kara geçiriyor.

Çünkü marka zaten yıllardır vermiş olduğu kusursuz ve kaliteli hizmet sayesinde kendini piyasada ispat etmiş durumda.

Bayilik arıyorum diyen kişilerin kendilerini ifade etmeye ya da anlatmaya ihtiyacı kalmayacağı için zaten bilinen kaliteli bir markanın temsilciliğini almak kar getirecektir diye düşünüyoruz.

Başarılı marka bayilik için seksen metre kareden küçük bir dükkan olmaması, vitrin ve dekorasyonun da markanın sahip olduğu konsepte uygun olması gibi makul şartlar oluyor.

Ayakkabı dükkanı açmak isteyenlere özel ayakkabı bayiliklerini araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir