Binance

Hindistan Cevizi Yağlı Kahve İle Zayıflayın

Hindistan Cevizi Yağlı Kahve Yapımında Kullanılacak Malzemeler:

1 büyük fincan kaynamış su
2 tatlı kaşığı kadar Hindistan cevizi yağı
2 tatlı kaşığı nescafe

Hindistan Cevizi Yağlı Kahve Hazırlanışı:

Kaynamış suyu bir büyük nescafe fincanına koyun, içerisine 2 tatlı kaşığı nescafe koyun ve kahvenizi karıştırın. Nescafenin içine 2 kaşık Hindistan cevizi yağını ekleyin karıştırın ve tüketin. Bu şekilde nescafeyi günde 2-3 fincan içebilirsiniz, yağları yakan bu kahve ile yağlarınızdan kurtulun.

Neden Hindistan Cevizi Yağlı Kahve İçilmeli?

Günümüzde yaşanan en büyük sorunlardan kilo sorunu ile artık başa çıkabilirsiniz. Hindistan cevizi yağlı kahve ile zayıflayabilirsiniz. Bir fincan Hindistan cevizi yağlı kahve içerek metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz ve yedikleriniz daha çabuk sindirilir, fazla kilolar gider.

Hindistan cevizi eklenmiş kahve yağ yakılmasına etki eder, kabızlığı giderir, sürekli kabızlık sorunu yaşayan kişiler Hindistan cevizli Türk kahvesi içerek bu sorundan kurtulabilirler.

ABD’de araştırmalar yapılmış ve sonucunda, günde 2 fincan Hindistan cevizi yağlı kahve tüketenlerin günde 200 kalori yaktığı kanıtlanmıştır. Hindistan cevizi yağında orta zincirli yağ asitleri bulunmaktadır.

Bu orta zincirli yağ asitleri sayesinde metabolizma hızı artmaktadır. Aynı zamanda kendinizi tok hissetmenizi sağlamaktadır. Her gün 2-3 fincan içerek hindistan cevizi yağlı kahve ile zayıflayın, fazla yağlardan ve fazla kilolardan kurtulun.

Formda kalmak için ve sağlıklı olmak için mutlaka bu kahve kürünü uygulayın.

NOT: Kahveyi mutlaka sade tüketin, kesinlikle süt tozu veya şeker ilavesi yapmayın.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir