Binance

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak
Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Forum sayfası açmak, bir blog açmak, twitter tarzı bir site ya da bir etkinlik sayfası açmak artık çok kolay. Çünkü internette onlarca farklı isim ve özellikte hazır sistemler mevcut.

Forum kurmak isteyen birisi sıfırdan bir forum programlamak yerine VB gibi Mybb gibi SMF gibi hazır forum sistemlerini kullanarak üzerine bir tema oturtturuyor ve kullanıcıya sunuyor.

Aynı ekilde WP, Drupla ve Joomla tarzı sistemlerde normal web sayfaları oluşturulabiliyor. Ücretsiz yazılımlar ile e-ticaret sitesi yapılabiliyor.

Bu listeyi uzatmamız mümkün. Peki, burada nerden kazanç sağlayacağız. Hemen açayım konuyu. Buradaki amaç bu işi bilmeyen ya da yeteri kadar bilgisi olmayanlara yardım etmek, kurulumunu yapmak, tema eklemek, seo yapmak gibi konulardan geçiyor.

Son dönemde iş bilmese de içerik girebilecek durumda olanların site açmaya başlamış olması bu sektörü doğurdu.

Zaten oldukça kolay yönetilen bu tarz siteleri kurmak için başkalarına ücret ödeyen alıcılar sonrasında kendi sitelerini kullanmaya başlıyorlar.

Alıştıkça oldukça kolay bir durum olan bu tarz web sitesi kurulumları ise iyi bir kazanç kapısı olarak ele alınabilir.

blogrom.com aracılığıyla hazırladığımız benzer içeriklere göz atmak isteyenler, aşağıdaki konularımızı okuyup, daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

İnternet Sitesinden Para Kazanmanın 12 Yolu

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir