Binance

Haftada 5 Kilo Verdiren Lahanalı Detoks Çorbası

Haftada 5 Kilo Verdiren Lahanalı Detoks Çorbası

Haftada 5 Kilo Verdiren Lahanalı Detoks Çorbasında Kullanılacak Malzemeler:

1 adet orta boy lahana
2 adet domates
5-6 adet kuru soğan
1 demet maydanoz
2 adet yeşil sivri biber

Haftada 5 Kilo Verdiren Lahanalı Detoks Çorbası Tarifi:

İçerisinde bol miktarda C ve K vitaminleri bulunan lahana ile hazırlanan detoks çorbası, metabolizmanızın çok hızlı çalışmasına ve fazla kilolarınızdan da kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır.

Kilo vermenize yardımcı olan bu çorbayı hazırlamak oldukça basittir eğer “Haftada 5 Kilo Verdiren Lahanalı Detoks Çorbası” tarifini uygular iseniz, bağışıklık sistemini kontrol altına alarak, yağ yakımını da hızlandırmış olacaksınız.

Öncelikle tüm malzemeleri temin edin ve iyice yıkayarak hazırlama sürecine başlayın. Yıkanan bütün malzemeleri doğrayıp, bir tencereye koyun ve üzerini 2-3 parmak geçecek kadar su ilave edip yaklaşık 10 dakika kadar sebzeleri iyice pişirin.

Pişen çorbayı blenderdan geçirerek pürüzsüz olmasını sağlayın. Daha sonra ister sıcak, ister ılık olarak bir hafta boyunca tüketebilirsiniz.

1 haftalık bir detoks süreci için bu çorbayı haftanın 5 günü tüketin. Bu sayede vücudunuzu zararlı toksinlerden arındırmış olur ve yağların erimesini sağlayabilirsiniz. Çorbanın dışında bu süre içerisinde sağlıklı besinler tüketmeye özen gösterin ve bol bol su için.

Detoks Nedir?

Detoks, dış etkenlerle vücudumuza giren veya vücudumuzun ürettiği zararlı toksinlerden arınmak anlamına gelen Latince kökenli bir kelimedir.

Detoks, hastalıklardan korunmak, arınmak, organları dinlendirmek, gençleşmek ve enerjik olma sebepleri ile yapılmaktadır.

Detoks aynı zamanda diyet sürecinde yapılır ise, kilo verme sürecini de hızlandırabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir