Binance

General Mobile 4G

General Mobile 4G
General Mobile 4G

General mobile akıllı telefonlar google tarafından düzenli olarak güncellenmektedir. İşletim sistemi olarak android one işletim sistemini kullanmaktadır. Pil ömrü çok uzun bir telefondur. Ürün fiyat olarak gayet uygun bir telefondur.

Arka kamera olarak beklentileri karşılamaz. Piyasada ortalama 750 liraya satılan bir telefondur. Uygun fiyata alınabilecek en uygun akıllı telefondur. Ürün fiyat ve performans açısından oldukça başarılı bir telefondur.

Telefon çok sık bir tasarıma sahiptir. Dış tasarımı deri görünüme sahiptir. 9, 3 mm kalınlığına sahip telefon kibar ve kullanımı kolay bir telefondur. 135 gr ağırlığı ile kolay taşınabilen bir telefondur.

Telefonun hoparlörü alt kısımda yer alır. Metalik çerçevesi ile çok sık bir görünüme sahip telefonun arka kapağı kolayca çıkarılabilir.

General mobile çıkarılabilir bataryası ile kullanımı çok kolay bir akıllı telefondur. Telefonda simcard ve microsd yuvası bulunur.

Üst tarafında kulaklık giriş bölümü bulunur. Alt kenar bölümünde micro usb giriş bölümü bulunur. Sağ kısımda ise ses butonu ve güç değmesi bulunur.

4 çekirdekli işlemciye sahip telefonda 1.2 ghz hızı ile çok hızlı ve pratik bir telefondur. 2 gb ram ile uygulamalar çok hızlı bir şekilde çalışır.

16 gb bellek ile telefon çok geniş bir hafızaya sahiptir. Andreno 306 grafik işlemci birimine sahiptir.

2500 mAlt pil kapasitesine sahiptir. Telefon 4G özelliğine sahiptir. Qualcom snapdragon 410 işlemcisi ile oldukça hızlı bir telefondur.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir