Binance

Genç Görünmenin Sırları

“Genç görünmek” başta kadınlar olmak üzere tüm insanlığın ve bilimin dahi üzerinde çalıştığı, bu uğurda ameliyatların gerçekleştiği ve milyarlarca paranın harcandığı bir gayedir. Genç görünmek, insanoğlunun kişiliğinde gizlenmiş ve her insanda var olan bir arzudur.

Özellikle de olgunluk döneminden sonra yaşlılığa girişin evrelerinde, insanın bu arzuları daha da çoğalmaktadır.

Bununla ilgili bilim adamlarının ürettiği birkaç ilaç, “genç görünme yolları”’nın ilk sıralarında gelmektedir. Yapılan ameliyatlar, estetik cerrahî müdahaleler ve yapılan silikon vb. doldurma ve gençleştirme uygulamaları genç görünme yollarını araştıran her kadın için tavsiye edilmektedir.

Günümüzde, kadınlarımızın 35-45 yaş Aralığındaki %60lık bir kesimi “Genç görünme ipuçları” araştırmaları yapmaktadır.

Oysaki haberlere de ara sıra konu olan bu durum, insanoğlunun kendine bakması, dengeli beslenmesi, spor ve egzersizlerini hayatı boyunca düzenli olarak yapması, temizliğine dikkat ve özen göstermesi, kimyevî ilaç ve ürünlerinden uzak durması ile mümkün olabilmektedir.

Gelgelelim, daha genç yaştan itibaren özellikle kadınlar için, saç bakımı ve cilt bakımı oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Nitekim önem arz eden bu durumu kadınlarımız, kimyevi ilaçlar vasıtası ile geçirmektedir.

Genç görünmek için yapabilecekleriniz sınırsızdır. Ancak yapmayacağınız birkaç şeyi söyleyelim, aşırı derecede makyaj yapmayın, kimyevî madde içeren ilaçları doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın, bol bol spor yapmaktan kaçınmayın.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.