Binance

Gelirsiz Kredi Nasıl Alınır? Gelirsiz Kredi Veren Bankalar

Her insanın belli dönemde zor günleri olabilir. Acil olarak nakite ihtiyacınız vardır ve hele birde çalışmıyorsanız kara kara nasıl kredi çekebilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu yazımızda gelir belgesiz kredi çekmek, gelir belgesiz kredi nasıl alınır konularını ele alacağız.

Kefilsiz, senetsiz, gelir belgesiz kredi almak isteyenler için bazı banka şubeleri herhangi bir işle uğraşmayan kişilere kolaylık olması açısından kredi verebiliyor. Akbank, Teb, İş bankası, Finansbank, Şekerbank, HSBC, Ziraat Bankası ve INGBank gibi bankalar gelir vergisiz kredi verebilmektedir.

Gelir belgeniz yok ama bir işte çalışıyorsanız ve bunu bankaya ispat edemiyorsanız krediyi almak için üzerinize kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün olması yeterli olacaktır. Ayrıca kredi notunuz yüksek ise bile herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan yine gelirsiz kredi çekebileceksiniz.

İş Bankası gelir belgesiz kredi

Bunun için herhangi bir iş bankası şubesine gitmelisiniz. Bu başvuruda sizden herhangi bir senet, gelir belgesiz vb. şeyler istenmeyecektir.

ING Bank gelir belgesiz kredi

ING Bank 3 bin tl ye kadar ihtiyaç kredisi verebilmekte. 1.99 oranındaki faiz ile tüm ING Bank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir ve 7/24 telefon bankacılığı ile de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Denizbank gelir belgesiz kredi

Denizbank gelir belgesiz 55 bin tl ye kadar kredi verebilmekte. Evraksız, kefilsiz cep telefonunuzdan KREDİM yazarak TC no ile birlikte 3280’e göndermeniz yeterli. 5 dakika sonra kredi sonucunuz sms olarak gönderilecektir. Sonuca göre nüfus cüzdanınız ile birlikte denizbank şubelerinden birine giderek başvurmanız yeterlidir.

Finansbank gelir belgesiz kredi, Halkbank gelir belgesiz kredi, Ziraat bankası gelir belgesiz kredi

Bu bankalardan gelir belgesiz kredi almak için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi alabilmek için bu tarz bankalar öncelikle ikametgah belirlemek adına çeşitli evrak istemektedirler. Bunlar ;

  1. Nüfus cüzdanı veya TC kimlik no bulunan resmi bir evrak
  2. Esnaflar için vergi kimliği
  3. Çiftçiler için çiftçilik belgesi
  4. Krediyi ödeyebileceğinizi gösteren evrak
  5. Son 3 ay içinde etkin olan üzerinize kayıtlı herhangi bir fatura

Belirtilen evraklarla bu tarz bankalara başvurursanız kredi almanız mümkün.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir