Binance

Gelir Belgesi Gerekmeden Kredi Alabilir miyiz?

Hayatta herkesin öncelikleri ve ihtiyaçları vardır. Yaşantısında kazancını biriktirip alabileceği bir ürünü biriktirmeden nakit olarak alabilme fırsatını kredi olarak adlandırabiliriz. Haberlerden, çevreden edindiğimiz bilgilerle kredi kullanan binlerce insanımız var ve bunlara eklenmek isteyenlerde hayli fazla. Konut, arsa, araba vb. gereksinimlerimize kredi fırsatıyla kolayca sahip olabiliyoruz. Tabi bazı bankalarda bunu yapmak uğraş verici olabiliyor. Uğraşımızda istenen belgeler tabii.

 

Kredi alabilmek için istenen belgeler arasında hatta başında yer alan gelir belgesi ardından ikametgâh, doküman, beyanname… İlerler durur. Birçok dökümü e-devlet sistemi sayesinde alabiliyorken gelir belgesi en çok bizi yoran kısmıdır. Çünkü milletimiz çeşitli sektörlerde çalışmakta ve bu sektör içinde tarım, hayvancılık, arıcılık, seracılık, en önemlisi esnaflık, evden çalışanlar, freelance çalışanlar, gündelik ev hizmetlerinde çalışanlar, bir kurumda çalışmakta olmasına rağmen sigortası ödenmeyen arkadaşlarımız gelir belgesine sahip olamamakta. Bunlar için kredinin önemli bir yeri var.

 

Peki, gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar var mı diye düşünen meslek sahibi arkadaşlarımıza artık verecek cevabımız evet var. Bu bankalar bordro diye adlandırdığımız gelir belgesi beyan edilmeden kredi kullanabileceğiniz bankalar mevcuttur. Gelir belgesi istemeden kredi veren bankaları aşağıda sıralı bir şekilde vereceğiz. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen birçok kişi olabilir. İşte size gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar:

Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

Gelir Belgesi İstemeyen Bankalar

  • Odeabank gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar arasında yer alır. Odeabank aynı zamanda kamu çalışanı olan maaş müşterilerine maaşlarının 20 katı değerinde kredi kullanabilmeleri için fırsat sunmaktadır.
  • Denizbank webde kredi adı altında 36 ay taksit imkanlı paketiyle kullanılabilecek bir kredi özelliği siz değerli kişilerimize sunulmaktadır. Denizbank’ın sunduğu bu ayrıcalıklı kampanyayı kaçırmamanız dileğiyle.
  • Garanti Bankası da kefilsiz gelir belgesi istemeden şartsız koşulsuz kredi hizmeti sunan bankalarımız arasında yer almaktadır. Garanti Bankası’nın bünyesinde yer alan ilk kredim kampanyası dahilinde olan ilk kez kredi kullanacaklara özel olan indirimli faizli özel oranlarla verilen kampanya sürmektedir.
  • Finansbank online kredi uygulamasıyla kefilsiz imzasız gelir belgesi gösterilmeden evraksız bir şekilde bu kredi türünden faydalanabilirsiniz. Online kredi olarak sunulan bu hizmette şubeye gitme zorunluluğu yoktur.
Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir