Binance

FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

FLO Ayakkabı Bayilik Şartları
FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

Flo ülkemizde 2011 yılında hizmet vermeye başlamış olan bir firmadır. Perakende ayakkabı satışı yapan firma çok kısa sürede ülke geneline 175 mağazaya sahip olmuştur. Bu 175 mağazada çocuktan, gence, bayandan erkeğe, sporundan klasiğine her çeşit ve modelde ayakkabı bulunmaktadır.

Flo ayakkabı mağazalarında 5 binin üzerinde ayakkabı çeşidi bulunmaktadır. Çeşitli markaların satışının da yapıldığı 100 bin metrekarenin üzerindeki mağazalarda yediden yetmişe herkese hitap eden ürünleri bulmak mümkündür.

Yüksek maliyetli ürünleri uygun fiyata satması ile ünlenmiş olan mağazalar zinciri ülke çapında yüksek bir başarı elde etmiştir. Bu başarını arkasında uygun fiyatın yanı sıra ailenin bütün bireylerinin aynı mağazadan alışveriş yapabilme rahatlığı yatmaktadır.

Flo Ayakkabının Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Ayakkabı insan hayatının vazgeçilmezleri arasındadır. Bundan dolayı insanlar maddi durumları nasıl olursa olsun düğünde dernekte bayramda özel günlerde kıyafetlerini ayakkabı ile kombinlemek isterler.

Bunun içinde kaliteli ürünleri düşük fiyatlar ile alabileceği dükkanları değerlendirmek istemektedirler.

5 bin çeşit ayakkabı çeşidi, spor giyim ve her türlü ayakkabı aksesuarının satıldığı flo ayakkabıcılığın bayilik şartları nelerdir diye sormadan önce yatırımcıları bekleyen avantajlarını öğrenmek daha faydalı olacaktır.

Avantajlarını öğrenen yatırımcılar bayi olmak için daha güveli olarak işe girişecektir. Flo’nun sunduğu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

Piyasada kendini kanıtlamış iş modelini arkasına almış bağımsız işletme sahipliği fırsatını yakalamış olmak

Deneyimli ekipler aracılığıyla sunulan profesyonel destek hizmetlerinden yararlanabilmek

Geniş bir kitleye hitap edebilmek

Sağlam iş, olumlu referans vermiş olan müşteri potansiyeline sahip olmaktır.

Flo Ayakkabı Bayilik Veriyor mu?

Flo ayakkabı en kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Samimi müşteri ilişkilerinin sunulduğu mağazalarda özenli bir hizmet verilmektedir. Yatırımcılara, mağazalar zinciri franchise’ı alma imkanı vermektedir. Franchise’nızı açmak için belli bir miktar yatırım yapmak gerekmektedir.

Flo mağazaları müşteri odaklı, öğrenme ve sıkı çalışma isteği olan, yönetim becerisi bulunan doğal işletmeciler aramaktadır.

Girişimcinin yapacağı yatırımın miktarı bazı faktörlere göre değişiklik göstermektedir. İşletme sahipleri için hedef, kaliteli ürün ve hizmet sunmanın yanında faaliyet giderlerini mümkün olduğunca minimumda tutarak kar elde etmektir.

Bunun için de Dekorasyon bedeli franchise’a aittir ve dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirlenmektedir.

FLO Ayakkabı bayilik şartları mağazanın resmi internet sayfasında yer almamaktadır. Güncel bayilik şartlarını ancak e-posta adreslerine mail atarak öğrenmek mümkündür.

Neden FLO ayakkabı bayiliği?

FLO, 2011 yılında başlattığı perakendecilik atağı ile Türkiye genelinde 175 mağazasında 7’den 70’e her yaşa, her tarza hitap eden, 5 binin üzerinde ürün çeşidini tüketicilere ulaştırmaktadır. Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO 175 mağazasında 100 bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

FLO Ayakkabı ülke çapında yakaladığı bu başarısını, kurulduğu ilk günden beri ailenin tüm bireylerine yönelik ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesiyle sunan mağazalar zinciri olarak kurgulamasına borçludur. Buna ek olarak aşağıdaki avantajları sunmaktadır:

* Kanıtlanmış iş modelini arkasına almış bağımsız işletme sahipliği fırsatı

* Deneyimli ekipler aracılığıyla sunulan profesyonel destek hizmetleri

* Geniş hedef kitle

* Sağlam iş, referans ve olumlu müşteri görüşü potansiyeli

Her geçen gün büyümekte olan ayakkabı pazarına girmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Ekonomik durgunluk olsun ya da olması müşteriler hayatlarında değişiklik yaratmak için ürünler alır.

FLO Ayakkabı da bu ihtiyacı karşılamak için üstün müşteri hizmetleri en kaliteli ürünleri bir araya getirerek tüketicilere sunar. Günümüzün tek kullanımlık alışveriş ortamında kişiselleştirilmiş özen ve samimi müşteri ilişkilerini birlikte sunan üst sınıf işletmeler bulmak oldukça zorlaşmıştır. FLO franchise’ı alarak müşterilere ihtiyaç duydukları birinci sınıf ayak ürünlerini ve hizmet tekliflerini sunabilirsiniz.

Ortotik deneyime ihtiyaç yoktur. FLO Ayakkabı’nın aradığı müşteri odağı, doğal işletme ve yönetim becerileri, öğrenme ve sıkı çalışma isteği ve tutkudur. Ve tabi ki FLO Ayakkabı franchise’nızı açmak için yatırım yapmanız gerekir.

Yatırım miktarı belli faktörlere göre değişecektir. İşletme sahibi olarak öncelikli hedefiniz bir taraftan kaliteli ürün ve hizmet sunmak bir taraftan da faaliyet giderlerini mümkün olduğunca minimumda tutarak kar elde etmektir. Dekorasyon bedeli franchise’a aittir ve dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirlenir. Mağaza açılışı sonrası mevcut lokasyonda kullanılabilecek olan tüm reklâm mecraları için çalışmalar genel merkez tarafından yürütülür. Faaliyet giderleriniz aydan aya farklılık gösterecektir.

FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

Unutmayın ki FLO Ayakkabı bayilik bilgileri FLO Ayakkabı’nın resmi internet sayfasında yer almamaktadır. Güncel bilgileri ve bayilik şartlarını iletişim bilgilerindeki e-posta adreslerine mail atarak öğrenebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayakkabı mağazası açmak isteyen girişimciler için bayilik veren ayakkabı firmalarını ve bunların bayilik şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir