Binance

Fibabanka Borç Sorgulama

Fibabanka Borç Sorgulama
Fibabanka Borç Sorgulama

Fibabanka Borç Sorgulama

1987 yılında Hüsnü M. Özyeğin tarafından kurulan Fibabanka, bugün 45 ulus, 76 şirket ve 11.000 çalışan ile hizmetlerine devam etmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu çalışanlarıyla, müşterilere üst seviyede bir hizmet vermeyi hedeflemiş ve Nisan 2011’den bu yana, Fibabanka unvanıyla piyasada yer almaktadır.

Halk arasında Fiba Bank olarak da bilinmektedir. Yeni bir banka olmasına rağmen, köklü tarihiyle ve başarılı çalışmaları ile piyasadaki diğer bankaların vermiş olduğu hizmetlerden geri kalmamaktadır.

Kredi verme, borç sorgulama, ödeme gibi işlemler, hayatın hızına etki etmeden Fibabanka’nın kusursuz hizmetiyle gerçekleşmektedir.

Fibabank borç sorgulama, kredi talebinde bulunma, fatura ödeme işlemleri telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirilmektedir.

Yurt içinde bulunan 67 şubesi ile Türkiye’nin bazı kesimlerinde hizmet vermektedir. Yaygınlaşma ve gelişme sürecinde olan banka, şube sayısını günden güne artırmaktadır.

Sektörde saygınlık ve seçkinliği benimseyen bir ekip yaratmayı hedefleyen banka, bu hedefinde hızla ilerlemektedir.

Fibabanka Çalışma Sistemi Nasıldır?

Müşterilere sağlamış olduğu kampanyalar doğrultusunda ayrıcalığını kanıtlamış ve insanlar tarafından benimsenmiştir. Yapmış olduğu hizmetlerle tercih edilir hale gelmiş ve müşteri sayısını arttırmıştır.

Müşterilerinin karşılaşmış olduğu sorunları çözmeye odaklı çalışan Fibabanka, adından söz ettirmeyi ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 50 Bin TL altındaki paraların devlet güvencesi altına alınması, müşterilerin bankaya olan güvensizliğini kırmaya yetmektedir.

Klasik banka çalışma sistemlerine göre, hafta içi öğlen 12.00-13.00 saatleri arasında yemek molası nedeniyle şubeler kapatılmaktadır. Diğer saatler içerinde bankalar saat 17.00’ye kadar müşterilerine hizmet vermektedir.

EFT işlemleri hafta sonu gerçekleşmezken, hafta içi yapılmasına dikkat edilmelidir. Diğer ayrıntılı bilgiler için internet üzerinden www.fibabanka.com.tr adresi ziyaret edilerek bilgi alınabilir.

Fibabanka Müşteri hizmetleri çalışanları yardımıyla 0 850 222 77 77 ya da 444 88 88 numaralarından işlemler gerçekleştirilmektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir