blogRom / Genel / Evsid, Yaptığı İhracatlar ile Türkiye’nin Lokomotiflerinden Biri

Evsid, Yaptığı İhracatlar ile Türkiye’nin Lokomotiflerinden Biri

Evsid, Yaptığı İhracatlar ile Türkiye'nin Lokomotiflerinden Biri

Ülke Ekonomisine Büyük Katkı Sağlıyor

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği adıyla ilk olarak 2014 yılında kurulan sivil toplum kuruluşu bünyesinde 150’den fazla üyeye sahiptir. Plastik ev eşyaları üreticileri başta olmak üzere bünyesinde onlarca üreticiyi barındıran EVSİD henüz yeni kurulmuş olmasına karışlık ülke ekonomisine çok kısa sürede çok ciddi destekler sağlamıştır. Özellikle üyelerinin yurtiçi üretim, satış ve pazarlama ağını ülke dışına çıkarmak suretiyle ihracatta büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Üyelerinin yurtdışı açılımlarını kolay bir şekilde gerçekleştiren EVSİD bu alanda lider kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Polonya Sektörel Ticaret Heyeti

EVSİD İle Büyümeye Devam Edin

Plastik ev eşyası üreten firmalar arasında sizlerde yer alıyorsanız artık sadece Türkiye pazarını düşünmenize gerek yok. Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği bünyesine katılmak suretiyle üretimlerinizi kısa sürede yurtdışındaki pazarlara taşıyabilirsiniz. Üstelik herhangi bir çalışma ve zemin etüdü yapmanıza gerek kalmadan. Aynı sektör içerisinde yer alan onlarca üyenin birbirlerine destek olması ve yurtdışı pazarlarına zemin hazırlamasıyla birlikte artık dernek sayesinde büyümek çok kolay.

Dubai Sektörel Ticaret Heyeti

Neden EVSİD

Melamin eşya üreten firmalar arasında sizlerde yer alıyorsanız artık yurtiçi ve yurtdışı pazarları araştırmanıza gerek kalmayacak. EVSİD sayesinde sizler için hazırlanan ve belirlenmiş olan ülkelere sadece açılım yapmanız yeterli olacaktır. Yasal prosedürlerden tutunda ham madde ve sermaye desteğine kadar birçok konuda dernek vasıtasıyla yardım alabilmektesiniz. Özellikle firma içi ve sektöre dair eğitimler kuruluş vasıtasıyla ücretsiz olarak tüm üyelere verilmektedir.

Marks & Spencer İkili İş Görüşmeleri

Bu yazı; Evsid.org sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir