Evde Temizlik Şirketi Kurarak Para Kazanmak

Evde Temizlik Şirketi Kurarak Para Kazanmak
Evde Temizlik Şirketi Kurarak Para Kazanmak

Konu temizlik olunca kimse kolay kolay kabul etmiyor. Çünkü insanlar evini temizleyecek kişilere güvenmek isterler.

Öncelikle evde temizlik şirketi kurarak para kazanmak istiyorsanız ilk yapacağınız şey güvenilir insanlar bulmaktır.
Daha sonrasında ise bulduğunuz kişiler yardımıyla temizlik yapacağınız av ya da daireler bulunmasıdır.
Para kazanmak istiyorsanız eğer, ilk temizliğe gittiğiniz evde iyi neticeler bırakmalısınız ki sizi çevrelerindeki kişilere tavsiye edebilsinler.

Temizlikte Olması Gerekenler

Evlere temizliğe gidince, şirket olarak gitmediğiniz zaman temizlik ürünleri onlara ait oluyor fakat siz kendi işinizi kendiniz yapmaya karar verdiğiniz için, temizlik malzemelerini kendiniz götürmelisiniz.

Evde kendi kurduğunuz şirket sayesinde çok fazla para kazanabilirsiniz.
Zamanla sigortanızı da yapabilirsiniz. Bulduğunuz insanları yani çalışanlarınızı evlere gönderirken, yalnız göndermemeye özen gösterilmesi gerekir.

Temizlikte Yapılması Gerekenler

Daha önce temizlik için gittiğiniz evlere nasıl güven vermişseniz, yine aynı şekilde çalışanlarınıza da o fikirlerinizden faydalanmasını öğretmelisiniz.

Çalışmaya gittiğiniz evlerde genellikle kendi evinize yaptığınız temizliğin daha fazlasını ve özenerek yaptığınız zaman insanlar sizi sürekli isteyeceklerdir.
Temizliğe gittiğiniz bir evde, öncelikle ev sahibinden neler yapılacağını öğrenmelisiniz. Bunları öğrendikten sonra her zaman ilk öncelik, oda varsa tek tek odalardan başlanmalı ve odayı bitirip diğer odalara geçilmelidir.
Bazı insanlar önce evin bütün camlarını temizler bu yanlıştır. Çünkü temizlik tek tek, ayrı ayrı yapılması gerekir, yoksa temizlenen yer belli olmaz ve sürekli etrafta kirlilik göze batar. Böyle olursa eğer işe gittiğiniz kişi sizi bir daha istemez.

Kullanılan Malzemeler

Temizlikte en etkili temizlik malzemelerinden bir kaç tane örnek verebiliriz.

Bunlardan pas ve kireç temizleyici, banyo ve lavabo temizleyici, genel temizlik malzemesi, cam temizleyici burada size bir fikir vermek gerekiyor, eğer camı saf yani sade suyla temizlerseniz hem daha temiz hem de kurutması daha rahat olur.
Bazı insanlar farklı temizlik malzemeleri kullanıyor, siz bunlardan da değişik fikirler almış olursunuz. Her bir ev demek, yeni bir bilgi demek anlamına geliyor. Çünkü insanlar değişik fikirler sahibi olabilir sizde bunlardan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir