Binance

Evde Örgü İşi Yapıp Satmak

Evde Örgü İşi Yapıp Satmak
Evde Örgü İşi Yapıp Satmak

Evde Örgü İşi Yapıp Satmak

Demek örgü örmeyi seviyorsunuz! İşte bu harika. Çocukları uyuttuktan sonra bir taraftan televizyon izlerken bir taraftan da örgü ören bir ev hanımı olabilirsiniz. Kendi ellerinizle ördüğünüz hırka, şal ve şapka koleksiyonunuz olabilir. Bu sizin için sadece bir hobi olabilir. Peki neden hobinizi evde karlı bir işe dönüştürmüyorsunuz?

Evde iş imkanı arayanlar için örgü işi harika bir ek iş fırsatıdır. Bu evde ek iş fırsatı sayesinde ayda 500 -1000 TL arasında rakamlarda ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde örgü işinize bugün başlayın!

Tam zamanlı çalışmak veya sadece evde ek gelir elde etmek istiyor olabilirsiniz. Hangisini tercih ederseniz edin bu işe nasıl başlayacağınızı öğrenmeniz gerekir. Bizde sizin için bu işe nasıl başlayacağınızı anlatan bir yazı hazırladık. En büyük tatmin sevdiğiniz şeyi yaparak hayatınızı kazanmaktır.

Bu yazı size doğru yönü gösterecektir ancak yine de ek bir araştırma yapmanız gerekebilir.

Örgü örmek artık sadece kadınlara özgü değil

Başlamadan önce belirtmek isteriz ki bu yazı herkes için kaleme alınmıştır. Bu demek oluyor ki sadece kadınlar için değil erkekler içinde yazılmıştır. Örgü örmek kültürümüzde kadınlara özgü bir harekettir ve örgü ören bir erkek görürsek tuhaf karşılarız. Ancak aşağıdaki video bu miti yıkacaktır.

Ne öreceksiniz ve ne satacaksınız?

İlk olarak ne satmak istediğinize karar verin. Açıkçası ne örüyorsanız onu satarsınız. Buna hırkalar, şapkalar ve atkılar dahildir. Gençlere, çocuklara ve yaşlılara özgü ürünler yapabilirsiniz. Aynı zamanda özel günlere özgü kıyafetler de örebilirsiniz. Örneğin sevgililer gününde kalpli hırkalar tasarlayabilir yılbaşında noel babalı tasarımlar yapabilirsiniz.

At gözlüklerinizi çıkarın ve geniş bir perspektiften bakın. Geleneksel kıyafetlerin dışına çıkarak laptop çantaları veya duvar süslemeleri gibi sıra dışı ürünler hazırlayın.

Tabii ki yün, tığ ve şiş gibi örgü malzemeleri de satabilirsiniz. Online araştırma yapın ve bu tür malzemeleri toptan alabileceğiniz yerleri bulun.

Göz önünde bulundurulması gereken adımlar

Sıra geldi hizmetlerinizi nasıl sunacağınıza karar vermeye. Evde ördüklerinizi yerel dükkanlar ve giyim mağazaları ile anlaşarak satabilir ya da kendiniz internet aracılığıyla evinizden satışını yapabilirsiniz? Evinizden satış için senyapsensat.com, 10marifet.org, gittigidiyor.com, sahibinden.com, ebay.com, ilan.elookat.com vb. sitelerden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca hangi yaklaşımı seçerseniz seçin bir internet sitesi açmanız size avantaj sağlayacaktır. Bilgisayarlardan fazla anlamıyor olabilirsiniz sakın endişelenmeyin. Bugünlerde bir internet sitesi açmak için karmaşık teknik becerilere sahip olmanız gerekmiyor. Sadece bir alan adı ( domain ) alın ve internet sitesi yaratmanıza yardımcı olacak siteleri araştırın. Ancak öncelikle İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak adlı yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

İnternet sitenizi kurduktan sonra işlerinizi sergileyin. En iyi tasarımlarınızın resmini çekin ve internet sitenizde paylaşın.

Bu adımı da hallettikten sonra internet sitenizin ve tanıtımını yapmaya başlayın. Farklı yaklaşımlar kullanın. Online tanıtım için elişi bloglarına ve forumlarına katılarak işinizi tanıtın. Aynı zamanda makaleler yazabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Facebook gibi sosyal paylaşım siteleri haberlerin yayılmasına yardımcı olur.

İsminizin, işletmenizin adının, e-posta adresinizin ve internet sitenizin adının yazılı olduğu kartvizitler bastırın. Aynı zamanda örgü dergilerine üye olabilir ve dergide yer almaya çalışabilirsiniz. Buradaki kilit nokta haberlerin yayılmasıdır. İnternet siteniz kendi kendine müşterileri etkileyemez.

Uzun ve zorlu olan bu yola çıkmaya hazır olun

Size karşı dürüst olacağız. Evde ne tür bir iş yaparsanız yapın bu zorlu bir süreçtir. Size yolunuzdan geri dönün demiyoruz ama başarılı olmak istiyorsanız sabırlı ve azimli olmanız gerekir.

İnternet sitenizde veya tanıtım yaparken el ile örülmüş ürünlerin faydalarından bahsedin. Bu ürünlerden harika hediyeler olur ve bu ürünlerin daha duygusal bir tarafı vardır çünkü bir kere de büyük emek verilerek yapılırlar. Büyük mağazalarda gördüğünüz diğer kıyafetler gibi topluca üretilmezler.

Evlere örgü işi veren firmalar

Evde örgü işi yaparak hemen para kazanmak istiyorsanız evlere örgü işi veren firmalardan evinize iş alabilirsiniz. Yalnız evlere örgü işi firmalara ulaşmak bazen oldukça zor olabilmektedir. Bunu biraz olsun kolaylaştırmak adına yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Ne tür örgüler yapabileceğinizi, nerede yaşadığınızı ve bu evde iş imkanı için ne kadar zaman ayırabileceğinizi anlatan yazım hatası bulunmayan ve özenle seçilmiş kelimelerden oluşan bir yorum yazmaya özen gösteriniz.

Evde iş yaparak para kazanmak isteyenler için evde ek iş imkanlarını ve evden yapılacak işleri araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir