Binance

Ev Tekstili Uzmanı Gold Home

Ev Tekstili Uzmanı Gold Home

Farklı anlayışların ve isteklerin aynı çerçevede bütünleşebilmesini sağlayan Gold Home, artık bütün beğenileri toplayabilecek bir anlayış ile karşınıza çıkmaktadır. Üretici olarak sürekli en kaliteli üretimi en ucuza yapmasını E-Ticaret ortamına taşımaya başlaması ile müşterilerinde memnuniyetin artık en hızlı etkileşimler ile gerçekleşmesini amaçlamaktadır. Ev rahatlığını yerinizden kalkmadan arttırabileceğiniz platformu sayesinde konfora artık bir adım daha yakın olabileceksiniz.

UCUZ VE KALİTELİ ÜRÜN PORTFÖYÜ

Geniş bir ürün gamına sahip olmasının faydalarını tek yık kadar yakına getirmiş olan Gold Home, sizlerin en sağlıklı biçimde bundan yararlanmanızı sağlamak istemektedir. Mutfak perdeleri, ve oda stor perdelerinde sunduğu farklı kombinasyonların yaratacağı havayı içinize çekmek isteyeceksiniz. Aynı zamanda kendi tasarımları olan yatak örtüleri, çekyat örtüleri, koltuk örtüleri ve nevresim takımları sayesinde odalarınızda ferahlığın tadını çıkartabileceksiniz. Konfor ve ucuzluğun bir arada olması yüksek standartların sağlanmasının yanı sıra sağlıklı ürünler oluşturmak için sürekli sizleri düşünen çalışma prensipleri ile banyo tekstil ürünleri olan bornoz, havlu ve klozet takımlarında sizlerle buluşmaktadır.

ÇOCUKLARINIZA YENİ ALANLAR YARATIN!

Ebeveynlerin en değerlik varlıkları olan çocukları için çocuk odasında kurulabilecek yeni alanlar mutluluk kaynağı olabilir. Oyun halısı ve farklı dijital baskı teknolojisi ile oluşturulmuş çocuk odası nevresim takımları sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam ortamı sağlayabilmektedir. Yumuşak dokusu ile battaniyeler ise hem sizleri sıcak tutabilecek hem de çocuklarınızın üşütmesine engel olabilecektir hatta hafif olmaları sayesinde de sizlerin örtündüğünüz esnada rahatsız olmanızın önüne geçmektedir.

SİZ SADECE ALIŞVERİŞE ODAKLANIN

Bütün ürünlerde ücretsiz kargo seçeneğinin olması ve hızlı gönderim ile 3 iş günü gibi kısa sürede sizlere erişimin sağlanması sayesinde Gold Home sizlerin sadece ihtiyaçlarına odaklanmasını sağlayabilmektedir. İnternet ortamının en güvenilir hale gelebilmesini sağlamak için kullanılan 3D güvenlik koşulları ile kredi kartı bilgileriniz gizli ve güvenli şekilde kalmaktadır ayrıca havale seçenekleri de sizlerin farklı opsiyon seçebilmenize olanak tanımaktadır. İade koşullarında sağlanan maksimum esneklik ile dilerseniz 14 içerisinde geri verebileceğiniz gibi hiçbir şart olmadan ve mazerete gerek duymadan bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Artık geriye kalan tek şey sadece goldhome.com.tr sitesini ziyaret etmek ve burada sizlerin ihtiyaçlarına en uygun ev tekstil ürünlerini bulup sipariş vermektir. Sizlere yardım amacı ile bekleyen müşteri hizmetleri birimi ise daima çözüm odaklı yapısı ile rahatlıkla bütün sorularınıza yanıt vermek için beklemektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir