Binance

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Bankaların müşteri potansiyelini arttırmak için sunduğu kredi hizmetlerinden Ev Hanımları da yararlanma şansını bulmaktadır.

Özellikle girişimcilik alanında devlet kurumlarının ev hanımlarını daha fazla iş alanına sokmak istemesinden sonra bankalar ev hanımı olan bayanlara özel olarak hazırladığı kredi türleri ile hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Bu konuda Ev Hanımlarına Kredi veren bankaların hangileri olduğu konusunda merak ettiğiniz soruların cevaplarını açıklamak istiyoruz. Hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor?

Öncelikli olarak bu konuda her bankanın kredi vermediğini sadece bazı bankaların ev hanımı olanlara kredi verdiğini belirtmek istiyoruz.

Aktif Bank Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında Aktif Bank ilk sırada gelen bankaların arasında yer alıyor.

İhtiyaç kredisi türünde verdiği bu kredi ile belirlenen üst limitin 30 Bin TL olduğunu belirtelim.

Yani 30 Bin TL’den fazla kredi çekme şansınız bulunmamaktadır. Burada bankanın ev hanımlarından herhangi bir kefil talebinde bulunmadığını da ayrıca belirtmek istiyoruz.

CEPTETEB Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarına kredi veren bir diğer banka ise TEB yani Türkiye Ekonomi Bankası’dır.

Kredi faiz oranları olarak düşük faiz oranları ile ev hanımlarına kredi veren TEB’in de kredi çekim işlemleri sırasında sizlerden herhangi bir ücret talebinde bulunmadığını belirtmek istiyoruz.

Kredi üst limiti olarak TEB’de ev hanımlarına özel olarak 30 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır.

ENPARA Ev Hanımlarına Kredi

Bir Finansbank kuruluşu olan ve şubesiz bankacılığın öncüleri arasında yer alan ENPARA’da ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

Özellikle düşük faiz oranları ve müşterilerinden EFT ve Havale ücreti almadan bankacılık işlemlerine devam eden ENPARA üzerinden ev hanımlar diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilirler.

Herhangi bir kefil ve şart sunmayan bankadan 48 ay vade ile kredi çekme fırsatını yakalamış olursunuz.

ODEABANK Ev Hanımlarına Kredi

Son zamanlarda ülkemizde kurulmuş olan en yeni bankalar başında yer alan Odeabank’ta kredi konusunda ev hanımlarına hizmet sunan bankaların arasında yer almaktadır.

Ancak diğer bankaların aksine gerekli görülmesi durumunda müşterilerinden kefil ve benzeri evrakları isteyecek olan Odeabank üzerinden kredi çekmek istediğiniz zaman bankanın 48 ay vadeli bir şekilde 35 Bin TL’ye kadar kredi imkanını sizlere sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir