Binance

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar
Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Ev hanımı olan bayanların iş hayatında giderek aktif rol olması beraberinde birçok bankanın ev hanımlarına özel olarak kampanya hazırlamasına neden olmaktadır.

Özellikle de kredi kartı kullanım oranının her geçen gün arttığı ülkemizde ev hanımı olan bayanlara özel kredi kartları sunan bankaların hangileri olduğunu buradan açıklamak istiyoruz.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank

Ev Hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında Akbank’ı ilk sırada göstermek istiyorum.

Anlaşmalı olduğu üye iş yerleri sayısı ve ev hanımlarına özel olarak hazırladığı bu kredi kartının içerisinde bulunan kampanyaların çok kapsamlı olmasından dolayı.

Özellikle üye iş yerlerinde sizlere özel taksit seçenekleri ve limit konusunda müşterilerine üzmeyen Akbank Axess kredi kartına başvuru yaparak sizlerde kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Ancak Akbank’ın Axess kredi kartının yıllık olarak kart aidatı taksitinin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.

Yıllık 95 TL kart aidatı bulunan bu karta başvuru yapmak için internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB

TEB’te ev hanımlarına özel olarak kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır.

Ancak Akbank kadar kapsamlı üye iş yeri anlaşması bulunmayan bu kart tipinin Axess kredi kartına göre avantajının yıllık kart aidatı fiyatının düşük olmasını gösterebilirim.

Yıllık kart aidatı olarak sizlerden 75 TL ücret talep edecek olacak TEB üzerinden dilediğiniz zaman kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası da kredi kartı konusunda ev hanımlarına özel olarak hizmet sunan bankalar arasında yer almaktadır.

Özellikle son zamanlarda ev hanımlarının kredi kartı başvuru sayısında oldukça fazla talepte bulunmasından sonra bu hizmetini hayata geçiren Garanti Bankası üzerinden dilediğiniz zaman kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Bankası’nın diğer kredi kartı tiplerinin aksine daha fazla üye iş yeri sayısının bulunduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz.

Yıllık kart aidatı konusunda ise müşterilerinden 90 TL ücret talep edecek olan Garanti Bankası ev hanımlarına özel olarak bonus tipine sahip olan kredi kartı hizmetini sunmaktadır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir