Binance

Eti Bayilik Başvurusu

Eti Bayilik Başvurusu

Ülkemizdeki en önemli gıda firmalarından bir tanesi olan Eti ilk olarak 1962 yılında faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu yılda üretime geçen Eti, ilk yıllarında 20 çalışanı ile birlikte günde 3 ton gibi bir üretim yapabiliyordu.

Fakat kalitesi ile birlikte her geçen gün biraz daha büyümeyi başaran firma bugün çok ciddi miktarda üretim yapabilme kapasitesine kavuşmuştur.

Günümüze 7 fabrikası ve 45 markası ile ülkemizin gıda ihtiyacının önemli bir kısmını karşılayan firma farklı alanlarda da üretimler yapmaktadır.

Söz konusu fabrikalarda üretilen 300’e yakın ürün ülkemizin ihtiyacını karşıladığı gibi ülke dışına da ihraç edilmektedir. Bu yönüyle de ülke ekonomisine ciddi bir katkı sağladığını söylemek mümkündür.

ARGE çalışmalarına çok fazla önem veren firma bunun meyvesini kaliteli ürünlerine olan talep ile sürekli olarak almayı başarmaktadır.

Eti Bayilik Başvurusu Alıyor Mu?

Eti 1962 yılında kurulmuş olmasına rağmen sürekli olarak kendini yenilemeyi başarmış ve çağın getirdiği imkanları kullanarak bu sektörde başarılı olmayı başarmıştır.

Bu özelliği sayesinde girişimcilerin de dikkatini çeken firmaya ait bayilik şartları çok fazla merak edilmektedir.

Sürekli olarak büyüyen firma çok farklı alanlarda üretim yapmaktadır. Bu alanların hangisinden bayilik verildiği ya da verilip verilmediği girişimciler tarafından çok fazla merak edilmektedir.

Fakat firma kurulduğu zamandan itibaren bütün çalışmaları kendi bünyesinde yürütmeyi tercih etmiştir. Yani bayilik vermemiş olup ürünlerin üretimi, pazarlaması ve dağıtımı kendi bünyesinde yapılmıştır.

Eti Bayilik Başvurusu ve Diğer Hususlar Hakkında Bilgiler

Eti bayilik şartları yukarıda belirtilen durumdan dolayı yoktur. Firma tarafından ilerleyen dönemlerde bayilik verilip verilmeyeceği ise tam olarak bilinmemektedir.

Bayilik veren firmalar daha hızlı büyümek için farklı yöntemlere başvururken bunlardan bir tanesi de bayilik vermektir. Fakat bunun da kendi içinde riski bulunmakta ve bundan dolayı bazı firmalar bayi verme seçeneğini değerlendirmemektedir.

En büyük dezavantaj hizmet kalitesinin düşmesidir. Bundan dolayı firmalar bütün işlemleri kendisi yapmaktadır.

Bu tarihe kadar Eti de aynı yöntemi kullanmayı tercih etmiştir. Fakat ilerleyen dönemlerde yeni stratejiler geliştirerek bayilikler vermeyi tercih edebilir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir