Binance

Ethereum Kripto Para Nereden Alınır?

Ethereum Kripto Para Nereden Alınır?
Ethereum Kripto Para Nereden Alınır?

Ethereum Kripto Para Nereden Alınır?

Sanal para birimleri arasında Bitcoin’den sonra en çok tercih edilen ve en değerli para birimi olma özelliği taşıyan sanal para birimi Ethereum hakkında merak edilen sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

2018 yılının başlarında değeri Bin Doları geçen ve yatırımcılarına çok fazla para kazandıran sanal para birimi Ethereum’un özellikle Mart ayından sonra yaşadığı düşüş yatırımcılarında bir anda panik havası yaşanmasına neden oldu.

Sembol olarak kendisine ETH Sembolü kullanan bu para biriminin 15 Mart 2018 tarihinde ele aldığımız bu yazıda değeri 596 Dolar civarında karşımıza çıkmaktadır.

Ethereum Nereden Temin Edilir?

Bitcoin’den sonra en değerli para birimi olma özelliğini gösteren bu para birimini sanal para borsaları üzerinden dilediğinizden kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Türk sanal para borsaları üzerinde de yer alan Ethereum’u almak için almak istediğiniz borsayı belirlemeniz ve buradan kendinize bir cüzdan hesabı açtırmanız gerekmektedir.

Cüzdan hesabınızı açtırdıktan sonra dilediğiniz zaman Ethereum alarak sizlerde bu sanal para birimini yatırım amacıyla kullanabilirsiniz.

Ethereum Alınacak Olan En Bilindik Borsalar

Binance
CEX İO
Bitfinex
Bittirex
HitBTC
Poloniex
Luqui
YoBit
Tidex

Ve bunun yanı sıra Türk borsalarının da tamamında Ethereum sanal parası bulunmaktadır.

Ancak Türk borsalarında sanal para fiyatlarının biraz yüksek olduğunu düşündüğümüz zaman sanal para almak için yurt dışında bulunan borsaları kullanarak sanal para almak daha çok kar elde etmenize neden olacaktır.

Ethereum Kaç Dolar, Ne Kadar?

Bin Doları geçtikten sonra çok sert bir düşüş ile karşı karşıya kalan sanal para birimi Ethereum’un değeri 15 Mart 2018 tarihinde 595 Dolar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gün içerisinde % 5 oranında bir değer kaybı yaşayan bu para biriminin değeri artar mı, artmaz mı? Bu konuda grafiklerden yola çıkarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir