Binance

Eşarp Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar

Eşarp Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar
Eşarp Bayiliği ve Franchise Veren Firmalar

Tesettür alanında daha önceki yıllarda çok büyük sorunlar vardı. Tesettürlü bayanlar istedikleri türde ve istedikleri renklerde elbise ve eşarp bulamamaktan yakınırlardı.

Tüketici haklarını kullanan bu kişiler bu sektöründeki tasarımcılara şikayetlerini iletmişlerdir. Konuyu değerlendiren tasarımcılar böylece tesettür giyimde üretim yaparak birçok model ve tasarımla ortaya çıktılar.
Tüm yaşlara uygun bu tasarımlar tesettürlü ya da tesettürsüz olan bayanların ilgisini çekmektedir. Tesettür elbiselerin yanında eşarp ve şal tasarımları da yapılmıştır.
Eşarpta da hem tesettürlü hem de tesettürsüz olan bayanların tercih ettiği tasarımlar söz konusudur. Eşarp ve şallar bugünün en tercih edilen aksesuarı olmuştur.
Eşarp ve şal bayiliği veren firmalarda tüketicilerin bu istekleri karşılığında ilerlemiş ve birçok girişimci insanlara iş kapıları açmıştır.

Eşarp Bayiliği Veren Firmalar

Eşarp ve şal franchise veren birçok şirket vardır. Bu şirketlerden bazıları çok iyi ve köklü firma olmasıyla pahalı modelleri ile duyulmuştur.

Bayilik veren bazı firmaların isimleri şunlardır: aker giyim ve aker eşarp çanta bayiliği, karaca eşarp bayiliği, sarar eşarp bayiliği, zühre tesettür bayiliği, vakko eşarp, şal, çanta bayiliği gibi birçok marka olarak ismini duyurmuş firmalar eşarp ve şal bayilikleri vermektedir.
Bu firmalardan herhangi biri ile çalışmaya karar veren kişilerin en büyük destekçileri yine bu firmalar olacaktır.
Bayilik veren bu firmalar bayiliklerinin arkasında durmakla gururlu olduklarını da bildirirler. Gıda sektörünün ardından en karlı olabilecek yatırımın tesettür giyim yatırımı olduğu rakamsal olarak açıklanmıştır.

Eşarp ve Şal Bayiliği Almak İçin Yapılması Gerekenler

Eşarp ve şal bayiliği almak istediğine karar veren girişimciler ilk yapılması gereken şey araştırma yapmak olacaktır. Girişimci hangi firma ile çalışmak istediğini belirlemelidir.

Hangi firmanın girişimci için getirisi en yüksek ise o firmayı tercih edecektir. Tüketicilerin en çok alışveriş yapıp memnun kaldığı firma hangisidir gibi konulara dikkat edilmelidir.
Daha sonra kararını veren girişimci bayiliğini almak istediği firma ile görüşüp yatırımı yapmalı ve karşılıklı sözleşme yapılmalıdır.
Bu adımları tamamladıktan sonra firmanın dile getirmiş olduğu standartlarda bir dükkan tutmak ve içini firmanın dilemiş olduğu şekilde düzenlemelidir.
Ayrıca anlaşma yapmış olduğu firmanın sunduğu ürünlerin haricinde hiçbir ürünün satışı yapılamaz.
Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir