Binance

English Home Bayilik Şartları

English Home Bayilik Şartları
English Home Bayilik Şartları

English Home Bayilik Şartları

Ev içerisinde gerekli olan ürünlerin önemli bir bölümünün üretimini yaparak müşterileriyle buluşturan English Home geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekmektedir.

Kaliteli üretimleri sayesinde müşteri memnuniyetini üst seviyelerde sağlayan firma büyümek için bayilik verme yöntemini de kullanmaktadır. Bu sayede hem daha fazla müşteriye ulaşılmış olacak hem de yapılan satışlar artacaktır.

Firma tarafından mutfak, banyo, yatak odası ve tuvalet ürünleri üretmektedir. Üretimlerde özgün yöntemleri tercih eden firma evlerdeki eşyaların tamamının renklenmesi adına önemli bir rol oynamaktadır.

Firmanın bu özelliği girişimcilerin dikkatini fazlasıyla çekmektedir. İş imkanı arayan girişimciler için önemli bir seçenek olan English Home bayilik vermek için bir takım şartların sağlanmasını istemektedir.

English Home Bayilik Şartları Nelerdir?

English Home gibi dünya çapında faaliyet gösteren firmalar bayilik şartları konusuna çok fazla önem vermektedir.

Bunun nedeni ise firmanın uzun yıllar elde etmiş olduğu güvenin bayiler yoluyla kaybedilmek istenmemesidir.

Dolayısıyla da bayilik verilen işletmelerin kaliteli hizmet konusunda firmaları ikna etmesi gerekir. Bu ikna için firma bir takım şartların sağlanmasını istemektedir. Bunların başında kullanılacak olan mağazanın büyüklüğü ve yeriyle ilgilidir.

Tercih edilecek mağazanın büyük olması ve satılacak olan ürünlerin sergilenmesi gerekiyor. Bunun için satılacak ürün çeşitliliğine göre büyük mağaza firma tarafından aranan şartların başında geliyor.

Bunun dışında mağazanın merkezi bir konumda olması da son derece önemlidir. İnsanların bu mağazaya rahat bir şekilde ulaşması istenmektedir. Bunun için özellikle alışveriş merkezlerinin içleri tercih edilmektedir.

English Home Bayilik Şartları ve Bilinmesi Gereken Diğer Hususlar

English Home yaklaşık 25 yıldır bu sektörde hizmet göstermektedir. Ülkemizde 200 civarında mağazası olan firmanın yurtdışında da mağazaları bulunmaktadır.

English Home bayilik şartları 2018 genel olarak bu şekildedir. Bayilik almak isteyen girişimcilerin yeterli sermaye gücüne sahip olması da önemlidir. Bahsedilen bu şartların sağlanması durumunda firma ile iletişim sağlanması yeterli olacaktır.

Bayilik için gerekli şartların sağlanması durumunda firma tarafından mağazanın dekorasyonu ve diğer işlemleri noktasında girişimcilere destek verilecektir. Dolayısıyla da burada da önemli bir maliyet söz konusu olabilmektedir.

Her şeyin mükemmel olması gereken bir yer varsa, orası sizin evinizdir. En sevdiğiniz şeylerle dekore edilmiş; boş zamanlarınızda ailenizle, arkadaşlarınızla tadını çıkarabileceğiniz ya da yalnız vakit geçirebileceğiniz güzel bir ev.

Bir girişimci olarak ev tekstil sektöründe bayilik almaya karar verdiyseniz sektörde kendini kanıtlamış bir firmanın bayiliğini almayı da gözden geçirmelisiniz. Ülkemizde 200’ü aşkın, dünyada ise yüzlerce mağazası ile adından bolca söz ettiren English Home bayiliği almak sizin için doğru bir seçenek olabilir.

English Home hakkında

English Home yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunmaya devam ediyor.

English Home tam 25 yıldır; salonuyla, mutfağıyla, yatak odasıyla ve banyosuyla hayalini kurduğunuz evi yaratmanızda size göz kamaştırıcı ev tektstil ürünleri ve aksesuarları sağlamaktadır. Her parça, durmaksızın seyahat ederek yurt dışındaki galerileri keşfeden ve birçok kültürü içinde barındıran Londra modasının sürekli değişimlerini gözlemleyen Yaratıcı Yönetmen Gaynor Churchward tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Ayrıca tasarımlarımızı mükemmel bir şekilde yorumlayan diğer çalışanlarımıza da çok şey borçluyuz. Birçok kez tasarım bütünlüğü ve kalitesi taklit edilmeye çalışılmışsa da, English Home’un yüksek standartlarına hiçbir zaman ulaşılamamıştır.

Neden English Home Bayiliği?

Seri üretimin gittikçe arttığı günümüzde, insanlar zanaatkarların elinden çıkmış özgün eşyalara hasret kaldı ve bu nedenle müşterilerimiz vintage eşya arayışı içinde oluyorlar. Kültürlerle, bugünün ve binlerce yıl öncesinin değerleri arasında bir uyum yakalamak, kişisel yaşam alanlarını geliştirmek ve güzelleştirmek için buradayız. Geçmişle gelecek arasında köprüler kurmak, tutkumuz haline gelmiştir. Usta elinden çıkmış, ince işçiliğe sahip ahşap bir masanın görüntüsü ya da 500 yıl öncesine ait eski bir tasarım, modern dünyaya ait mutfaklar için tasarlanan bir kasenin üzerinde yeniden can buluyor. Müşterimize sunduğumuz tüm ürünler için ilham arıyor, keşfediyor ve buluyoruz. Bu nedenle müşterimiz güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağına emin olabiliyor. Tarihte yolculuk etmiş ama modernize edilmiş bir ev yaratabilmek için en iyi ürünleri kullanarak müşterilerimize daha iyi bir yaşam kalitesi sunma yolunda ilerliyoruz.

Dünya çapında gerçekleştirdiğimiz satışlarla, tüm ürünlerimizin en uygun fiyatla, en iyi kalitede olduğunun garantisini vermekteyiz.

English Home bayiliği nasıl alınır?

English Home bayilik şartları ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir. English Home bayilik sistemi yurtdışı için aktif olsa da ülkemiz için malesef henüz aktif değildir. Aktif olur olmaz buradan duyurulacaktır. Yurtdışında English Home mağazası açmak istiyosanız gerekli şartları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir veya English Home sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir