Binance

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri
En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri

En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri

Sosyal medya oldukça büyük bir şey haline geldi. Sitenize sosyal medya paylaşım butonlarını entegre ederek, okuyucularınıza blog yayınlarınızı en sevdikleri sosyal paylaşım sitelerinde hızlı bir şekilde paylaşma olanağı tanıyacaksınız.

Bu, sosyal medya sitelerinden daha fazla trafik çekmenize ve bu da arama motorunuzun sıralamasını iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

Social Warfare plugin:

Şu anda en zengin özellikli ve popüler eklentidir. 29 $ değerindeki eklenti ile istediğiniz sosyal paylaşım siteleri listeleyebilir istediğinizi kaldırabilirsiniz.

Easy Social Share Plugin:

Social warfare eklentisine bir alternatif arıyorsanız, Easy Social paylaşımı sizin için mükemmel bir çözümdür. Bu sadece 19 $ ‘a mal olan ve birden fazla web sitesine yükleyebileceğiniz premium bir eklentidir.

Monarch by Elegant Themes:

Monarch eklentisi, mobil sitelerde paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar. Yerleşim, cep telefonlarında bile çok sayıda paylaşım elde etmenizi sağlayacaktır.

Ultimate Social Deux:

Yatay ve dikey düzenleri arasından seçim yapabilir ve yatay sosyal medya düğmeleri için hizalamayı (sol, orta veya sağ) belirtebilirsiniz.

Jetpack:

Jetpack eklentisini kullanıyorsanız, paylaşım modülünü etkinleştirebilir ve istediğiniz paylaşım düğmelerini ekleyebilirsiniz.

Share Buttons by AddToAny:

Bu eklentinin en iyi özelliklerinden biri, Google Analytics’i kullanarak sosyal medya paylaşımınızı izlemenizi sağlayacak olmasıdır.

DC Simple Share Buttons:

Bu eklenti, JavaScript’i veya harici komut dosyasını yüklemediğinden blogunuzu yavaşlatmaz. Oldukça basit bir eklentidir.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir