Binance

En İyi 5 Vine Fenomeni

En İyi 5 Vine Fenomeni
En İyi 5 Vine Fenomeni

4 yılı aşkın bir süre önce hayatımıza giren ve tıklanma rekorları kıran Vine videoları halen hızlı bir şekilde sosyal medya hesaplarında fenomenler tarafından yüklenmekte. 7 saniyelik videolar anlamına gelen Vine, herkesin yapabileceği türden bir şey değil elbette. 7 saniye içerisinde karşındakini etkilemen ve onu güldürmen gerekiyor. Böylesi zor bir işi beceren, kahkaha ile güldüren ve başarısını hala koruyan Vine fenomenleri elbette var. Bunlar kimler?

Ataberk Doğan
Ataberk Doğan

1- Ataberk Doğan

Trakya şivesi ile konuşarak çektiği videolar ile başladığı Vine serüveninde başarılı olmaya devam eden ve birçok kitleye ulaşan Ataberk Doğan vine videolarının yanı sıra hayatına Dj olarak devam etmekte.

Atakan Özyurt
Atakan Özyurt

2- Atakan Özyurt

Flash Tv’de yayınlanan filmleri komik içeriklerle eleştiren bu vine fenomeni başarıya ulaşan ve en çok sevilen en çok takdir edilen fenomenlerin başında geliyor. Şuan Fatih yasin ve Bilal Hancı ile beraber açtıkları Kafalar kanalında, videolarını paylaşmaya ve her gün kaliteli içerikler yüklemeye devam ediyorlar.

Hakan Hepcan
Hakan Hepcan

3- Hakan Hepcan

Vine fenomenleri arasında ilk üçe giren isimlerden biri kendisi. İlk Vine videoları çeken ve bir ara gündeme ‘cocumuyo’ kelimesiyle düşen Hepcan, herkesi güldürmeyi ve kaliteli videolar yapmayı çok iyi başarıyor. Vine videolarından sonra fenomen olan Hepcan, bir ara Okan Bayülgen’in programında gitarist olarak boy göstermişti.

Aykut Elmas
Aykut Elmas

4- Aykut Elmas

En çok güldüren, en çok takipçiye sahip ve en özgün en kaliteli içerikler üreten bir fenomen. Vine videolarına hala devam etmekte olan Aykut elmas, en çok güldürenler listesinde başı çekiyor. Günlük hayattan, okuldan, arkadaşlıklardan ve iş hayatından en komik anları kendi yorumları ile harmanlayıp kaliteli videolar çeken Elmas, fenomenliğini korumakta ve işini layığıyla yapmakta.

Halil Söyletmez
Halil Söyletmez

5- Halil Söyletmez

İlk vine videoları çeken ve hızla büyüyen bir fenomen. Her geçen gün yeni karakterlerle karşımıza çıkmakta. Cumali ceber adlı bir karakteri canlandıran ve kendi yazdığı kısa senoryalarla videolarında bu karaktere hayat veren Halil söyletmez, kendi filmini dahi beyaz perdeye aktarmıştı. Milyonlara ulaşan takipçi kitlesiye fenomenliğini korumaktadır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir