Binance

Ek Gelir Nasıl Kazanılır?

Ek Gelir Nasıl Kazanılır?
Ek Gelir Nasıl Kazanılır?

Ek Gelir Nasıl Kazanılır?

Günümüzde ekonomik kriz almış başını gitmekte. Nasıl ek gelir elde ederim, nasıl cebime biraz daha fazla para sokarım gibi düşünceler herkesin aklında.

Nasıl almasın ki. Devamlı gelen zamlar, işsizlik, hak ettiğimiz değerin altında verilen maaşlar, hele bir de çocuklu aile iseniz ve genellikle ata erkil bir toplum olduğumuzdan eşiniz ev hanımı ise bu düşünceler sizi daha da sarıyor.

İşte tam bu noktada size vereceğimiz birkaç ipucu işinize çok yarayacak. Böylece sizde en azından elektrik borcunu, internet ücretini ya da su parasını ödeyecek belki de daha fazla para kazanarak maaşınıza yakın para kazanabileceksiniz ne dersiniz hoş olmaz mıydı?

Öncelikle nasıl bir ek gelir elde edeceğinizi belirleyin. Hangi konuda başarılısınız? Yazı yazmada mı, programlamada mı, web tasarım mı, örgü örmek mi, değişik hediyeler yapmakta mı yada bunun gibi şeyleri kafanızda belirleyin ona göre o yönde ek gelir kazanmaya çalışın.

Kendi websiteniz var ve para kazanmak istiyorsunuz peki reklam değişim programlarını daha önce duydunuz mu? Duymadıysanız sitemizden ve internetten reklam değişim programlarını takip edebilir ve kullanabilirsiniz.

Böylece sitenizden gelecek her ziyaretçiden tık başına para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitenizi devamlı aktif tutarak ziyaretçi çekmek.

Ev hanımısınız ve ev işlerinde beceriklisiniz. En azından bir ek gelir elde etmek istiyorsunuz. İnternette bir çok satış sitesi bulunmakta. Bu satış sitelerine girerek kendi ilanınızı bırakabilir müşteri çekmeyi bekleyebilirsiniz.

Bu sitelerden en büyük ve bilinenleri www.gittigidiyor.com ve www.sahibinden.com dur. Bu sitelere ilan bırakarak Türkiye’nin bir ucundaki birisinin sizin el örgülerinize gelmesini bekleyebilirsiniz.

Yapacağınız işteki tüketici profilini iyi belirleyin ve onların hedef kitlesi olan sitelerde kendinizi pazarlayın.

Bir örgü sitesinde webtasarım yapıyorum diye ilan açmanız size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Veyahut bir webmaster sitesinde örgü örüyorum demeniz size çok fazla getirisi olmaz.

İşte bu ipuçları sizin elde edeceğiniz ek gelire bağlı olarak cebinize yardımı dokunacaktır. Ama unutmayın ki, en önemli olan doğru hedef kitleye doğru zamanda ulaşabilmektir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir