Binance

DP Parfüm Bayilik Başvurusu

DP Parfüm Bayilik Başvurusu

Güzel koku, güzel kokmak isteyen bay ve bayan bütün bireylerin hassas olduğu bir konudur. Bundan dolayı markaların orijinal kokuları çok yüksek fiyatlarda olduğundan açık parfüm piyasası ülkemizde oldukça rağbet görmektedir.

DP parfüm açık parfüm üreten firmalar arasında en karlı bayilik verenlerden biridir. Kar oranı yüksek olduğundan girişimci yatırımcılar bayilik almak istemektedir.

Bayilik işine girişmeden önce ne kadara mal olacağını ve ne gibi şartların olduğunu iyice öğrenmek gerekmektedir. Firma Avustralya’da kurulmuştur.

Parfümeri olarak açılan işletmenin tanıtılması amacı ile düzenlenecek olan reklam ve hediyeler parfüm bayiliği alınan firma tarafından desteklenmektedirler.

DP parfüm ilk açılışını yapan işletmeler için çeşitli hediye paketleri hazırlamayıp hediye etmektedir.

DP Parfüm Bayiliği İçin Gerekli Olan Şartlar Nelerdir?

DP parfüm sadece yurt içinde değil yurt dışında da bayilik vermektedir. Müşterileri tarafından oldukça beğenilen açık parfümlerin satışını gerçekleştirmek için bayilik şart olmaktadır.

Girişimci yatırımcılara bayilik fırsatı veren firma bayilik şartları olarak ön başvuruyu şart koşmaktadır.

İnternet sitesi aracılığı ile ulaşılan ön başvuru formu doldurulduktan sonra bayilik için ilk adım atılmış olur.

Ön başvurusunu gerçekleştiren yatırımcıların bayilik süreci şu şekilde ilerlemektedir.

Bayiliğin kurulacağı bölgenin müdürü yatırımcı ile irtibata geçer.

Tercihen parfümerinin kurulacağı il veya ilçede DP parfümün olmaması istenmektedir. Şayet bölgenin nüfusu yüksek ise birden fazla bayilik verilmektedir.

Dükkan olarak kullanılacak yerin analizi yapılır.

Parfümeri olarak kurulacak olan dükkanın insanların yoğun olarak kullandığı işlek caddede ve en az 10 metrekarelik bir alana sahip olması şartları aranmaktadır.

Bu şartlar incelendikten sonra bayiliğin maddi konularında anlaşmaya varılması aşamasına gelinir.

DP Parfümeri Dükkanının Kurulması

Zengin ve kalıcı kokusu ile müşterilerin gönlünde taht kuran DP parfüm bayilik şartları için yukarıdaki adımların tek tek yerine getirilmesi gerekmektedir.

Bu adımlar gerçekleştirildikten sonra  işin maddi kısmında bayilik almak isteyen girişimcinin parfümerinin bütün iç ve dış dekorasyon masraflarını ve reklam giderlerini karşılaması gerekecektir.

Bu maliyetler dükkan olarak tutulan yerin metrekaresine göre değişmektedir.

En az 10 metrekare olması gereken mekanın reklam ve dekorasyon maliyeti en az 10 bin TL’dir.

Bu maliyet içerisinde parfümerinin raf, dolap, masa gibi iç dekorasyon, mekanın dışının kompazit kaplaması, reklam tabelası ve parfümler bulunmaktadır.

Satmak için en az 5 bin TL’lik başlangıç ürünlerinin alınması gerekmektedir. En az olarak belirlenen bu fiyat içerisinde resmi kurumlara ödene harçlar dahil değildir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir