Binance

Dolgun Görünüm İçin Silikon Ameliyatı

Dolgun Görünüm İçin Silikon Ameliyatı
Dolgun Görünüm İçin Silikon Ameliyatı

Silikon ameliyatı genellikle küçük olan göğüslerin istenilen dolgunluğa ulaşması için yapılan bir cerrahi uygulamadır.

Kadınların özellikle göğüsleri ile ilgili yapmak istedikleri büyüklük ve dolgunluk değişiklikleri için en sık tercih ettikleri uygulamalar içinde ise silikon ameliyatı uygulamasını gösterebiliriz.”
Küçük göğüslere sahip olunmasının birden çok nedeni bulunabilmektedir.

Bunlardan en çok rastlanılan neden içinde ise meme dokusunun yeteri kadar gelişmediğini gösterebiliriz. Buna bağlı olarak bir göğüs yapınız var ise o zaman en hızlı ve etkili şekilde göğüslerinizi silikon ameliyatı ile istediğiniz büyüklüğe ve dolgunluğa ulaştırabilirsiniz.

Meme büyütme ameliyatı olarak da geçen silikon ameliyatı kesinlikle uzman bir doktor eşliğinde ve kesinlikle son teknoloji cihazlar ile yapılmalıdır.

Silikon ameliyatı sonrasında da kişinin kendini koruması ve iyileşme sürecinde de herhangi bir enfeksiyon kapmaması için de sadece doktor tavsiyesi ile bu iyileşme sürecini atlatması oldukça önemlidir.

Sadece göğüsleri yapı olarak küçük olan kadınlar değil gebelik dönemi sonrasında emzirmeye bağlı olarak da sarkma veya küçülme veya dolgunluğunu kaybetme sorunu yaşayanlar da silikon ameliyatı olabilmektedirler.

Hastanın bireysel olarak tüm özellikleri göz önünde bulundurularak istenilen ya da olması gereken ölçüler hesaplanmaktadır. Bununla birlikte artık gelişen teknoloji ile de silikon ameliyatları sonrasında oldukça doğal duran sonuçlar da elde edilmektedir.

Silikon ameliyatı öncesinde yapılan tetkikler sırasında hasta için hangi boyutun veya hangi ebadın daha uygun olup olmadığı uzman doktorlar tarafından tespit edilmektedir.

Bununla birlikte bu tespitin sonrasında ise hangi seviyede ve nasıl bir uygulama yapılacağı da yine uzman doktorlar tarafından tespit edildikten sonra gerekli steril ortam sonunda hasta silikon ameliyatı için hazır hale getirilmektedir.

Her ne kadar estetik bir işlem olduğu düşünülse de kesinlikle oldukça önemli cerrahi uygulamalardan birisidir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir