Binance

Doğal Taşlarla Dekorasyon Fikirleri

Doğal Taşlarla Dekorasyon Fikirleri
Doğal Taşlarla Dekorasyon Fikirleri

Doğal taşlar ev, bahçe ve ofis dekorasyonunda oldukça sık kullanılıyor. Yollarda ya da deniz kenarlarında bulunduğunuz doğal taşlarla biraz emek vererek birbirinden farklı dekoratif şeyler yapmak mümkün. Özellikle deniz kenarındaki taşlar suyun aşındırması nedeniyle pürüzsüz ve rengarenk olabiliyorlar. Bu taşlarla birbirinden güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

Televizyon Ünitesi ve Duvar Kaplama

Doğal taşlarla televizyon ünitenizi kaplayabilir ve hoş bir görüntü ortaya çıkartabilirsiniz. Dilerseniz duvarınızın tamamını doğal taş ile kaplayarak evinizde şık bir görüntüye bürüyebilirsiniz. Ayrıca şöminenizi doğal taşlarla kaplayarak şöminenize farklı bir hava katabilirsiniz.

Banyoda Doğal Taş Kullanabilirsiniz

Doğal taşları kullanabileceğiniz bir diğer alan banyonuzdur. Duşa kabinin olduğu kısmı ya da aynanızın olduğu köşeyi doğal taşlarla kaplayarak banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz.

Mutfakta Doğal Taş Kullanabilirsiniz

Mutfağınızın dekorasyonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal taşlar mutfağınızı oldukça güzel ve estetik gösterecektir. Mutfak dolabıyla tezgâh arasına doğal taş dekorasyonu uygulayabilirsiniz.

Dış Cephe Dekorasyonu

Doğal taşları sadece evinizin içinde değil dışında da kullanabilirsiniz. Dış cephe ve bahçe duvarları gibi alanlarda dekorasyon ürünü olarak oldukça sık kullanılan doğal taşlar ısı yalıtımında da oldukça fazla tercih ediliyor.

Doğal Taşlar ile Bahçe Dekorasyonu

Bahçeniz için doğal taşlardan yol yapabilirsiniz. Eve giriş kısmından itibaren merdiven kenarlarına doğal taştan duvarlar yapabilirsiniz.

Eğer hayvanları seviyorsanız doğal taşlarla birbirinden farklı hayvan figürleri yaparak ister bahçenizde isterseniz de evinizin içerisinde kullanabilirsiniz.

Farklı büyüklükte ve ebatlarda taşları bir araya getirerek kedi figürü yapabilirsiniz kuyruk kısmına tel takmanız yeterli olacaktır. Aynı şekilde farklı boyutlardaki taşlarla tırtıl da yapabilirsiniz.

Bunun gibi birçok hayvan figürü yapmak doğal taşlarla oldukça kolay. Dilerseniz bahçedeki çiçeklerinizin etrafını ya da ağaçlarınızı doğal taşlarla çevreleyerek bahçenizi dekore edebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir