blogRom / Genel / Diyette Kızartma Yenir Mi?

Diyette Kızartma Yenir Mi?

Diyette Kızartma Yenir Mi?
Diyette Kızartma Yenir Mi?

Diyet listelerinde pek yer verilmeyen kızarmış ürünler neden diyet yaparken önerilmez ve bu gıdaları yememiz neden yasaktır bugün sizlere bu konu hakkında bazı bilgiler vermeye çalışacağım.Aslında bu konunun öyle zor bir tarafı yok sizinde tahmin edeceğiniz gibi.Yağın içerdiği kalori ve kızartma esnasında besine geçen yağ bizim kilo almamıza neden olarak zayıflamamıza engel oluyor.Peki diyette sucuk,salam gibi ürünler yenir mi?

Bu konu ile ilgili zamanında 20-27 kilo vermiş bir arkadaşın güzel bir konusu var.Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.Konu diyette sucuk ile ilgili ancak yazarın diğer konularıda incelerseniz eğer gerçekten yaşanmış ve tecrübe edinilmiş bilgiler ile zayıflama konusunda önemli bilgiler içerdiğini göreceksiz.İlk olarakta sucuk konusunu bir okumanızı tavsiye derim.Konuyu buradan okuyabilirsiniz.

http://www.kiloverdim.com/2018/05/diyette-sucuk-yenir-mi.html

Ben konuyu okuduğumda inanın adamın yazdığı nerden baksanız 10 konuyu daha okudum.Hepsi kendi özgün kilolu ve zayıf resimleri ile yazılmış olan blog gerçekten beni kendisine hayran bıraktı ve kilo verme sürecimde en çok takip ettiğim bloglar arasında yer aldı.Sizlerde diyet dönemindeyseniz eğer hergün paylaştıkları yazılar ile zayıflamanıza destek olan http://www.kiloverdim.com/ u takip etmenizi öneririm.

Evet diyette kızartma yenmez ve elimizden geldiği kadar yağdan uzak durmalıyız ama yağı bir temiz fısfıs şişesine koyarak patatesin üzerin eaz miktar sıkıp fırınlarsanız eğer hem çok daha az kalori almış olur hemde çok daha sağlıklı bir yemek yemiş olursunuz. Yinede siz en iyisi bu kızartma konusunda diyetisyeninize başvurmadan herhengi bir işlem yapmayın ki sağlığınızdan olmayın.

One comment

  1. Kızartma yemek sağlıklı olmuyor her bakımdan. Bence diyet yemek servislerini kullanarak en azından öğlen için çare bulabilirsiniz. Ben fedbox diyet yemek servisini kullanıyorum bu konuda. Bakmak isteyen olursa diye yazmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir