Binance

Denizbank Eczane Kredisi

Denizbank Eczane Kredisi

Çok emek harcayarak kazandığınız bir üniversitenin eczacılık fakültesinden mezun oldunuz. Hayalinizde kendi eczanenizi açmak ve artık sevdiğiniz mesleği yapmak var. Ancak önünüzde çok büyük bir problem var. Eczane açmak inanılmaz maliyetli ve sizin de o kadar birikmiş paranız, sermayeniz yok. Hayalleriniz hayal olacak gibi görünüyor. Üzgünsünüz. Ama buna artık hiç gerek yok. Kendi eczanenizi açmak ve hayallerinize ulaşmak Denizbank Eczane Kredisi sayesinde artık çok kolay.

Denizbank SGK ilaç katılım payı alacaklarını Deniz Bank’a taşıyan eczanelere, çek karnesinden hesap işletim ücreti muafiyetine, EFT ve havale gibi bankacılık işlemlerini içeren Eczacı Tarifesi’nden özel POS komisyon oranına kadar birçok avantaj sağlanıyor.  Bu kapsamda, SGK ilaç katılım payı alacaklarını Deniz Bank’a taşıyan eczanelere yönelik düzenlenen kampanyada yüzde 1,10 faiz oranı ile 100 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli yaz aylarında ödemesiz kredi, Eczanem online uygulaması VERA Delta entegrasyonunda yüzde 50 indirim, VERA Yazarkasa POS alımında İşletme Kart’a özel 9 taksit gibi imkanlar sunuluyor.

Deniz Bank’ın eczanelere ilaç gibi gelen bu uygulamasından sonra eczaneler adeta yeniden hayat bulmuş gibi olmaktadır. Ayrıca Deniz Bank’ın bu hizmetlerin yanı sıra kampanyada çek karnesi, hesap işletim ücreti muafiyeti, EFT ve havaleye kadar birçok bankacılık işlemini içeren Eczacı Tarifesi bir yıl süresince tamamen ücretsiz olarak verilmektedir.

Bu uygulamayla Deniz Bank eczacılara çok yönlü bir fırsat paketi sunmakta ve işlerini inanılmaz kolaylaştırmaktadır. Eczacıların burada tek yapması gereken bir Deniz Bank şubesine gitmek ve SGK ilaç katılım payı alacaklarını Deniz Bank’a taşımaktan ibaret. Bunu yaptıkları zaman 100 bin TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanma imkanının yanı sıra yüzde 0,90 komisyon ya da 30 gün blokeli komisyonsuz POS, VERA Yazarkasa POS alımında İşletme Kart’a özel 9 taksit ve Eczanem online uygulaması VERA Delta entegrasyonunda yüzde 50 indirim gibi bir çok imkana da anında ulaşmaktadır.

Görüldüğü gibi eczane açmakta var olan eczanelerini yenilemek de artık Deniz Bank’ın Eczane Kredisi sayesinde artık çok kolay ve bir o kadar da avantajlı. Tek yapılması gereken Bir Deniz Bank şubesine girip merhaba demek.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir