Binance

Deniz Bağdaş Kimdir?

Deniz Bağdaş Kimdir?
Deniz Bağdaş Kimdir?

Deniz Bağdaş Kimdir?

Bel altı, oldukça ağır küfürleri komedi diye yutturmaya çalışanlara inat, kaliteli işlere imza atan Kamusal Mizah ekibinden Deniz Bağdaş, 8 Temmuz 1993 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır.

Aynı arkadaş ortamında tanıştığı Kamusal Mizah ekibine 2014 yılında yeni bir soluk getirerek, pes etmek üzere olan, hatta bir daha video çekmeme kararı alan ekip üyelerine yeni bir heyecan katmıştır.

Oldukça ses getiren “Gönderme Var” videosundan sonraki işlerin içerisinde yer almaya başlayan Deniz Bağdaş, Derya Alabora’dan oyunculuk eğitimi alan yetenekli bir oyuncudur.

Kamusal Mizah kanalına gelen yorumlara başlangıçta taktığı için yeni bir kanal açma fikrine sıcak bakmayan Deniz Bağdaş, kendini alıştırma sürecinden sonra youtube kanalını açmıştır.

Youtube tarafından seçilen değişim elçilerinde, partneri Özgür Turhan ile birlikte yer almayı başarmıştır.

Lifestyle, doğaçlama sohbet, makyaj, vlog ve skeçlerin bulunduğu Deniz Bağdaş kanalına abone olunuz.

Deniz Bağdaş’la Özgür Turhan’ın evli olup olmadığı konusunda yeterli bilgimiz olmasa da, bahsedilen ikilinin sevgili olduğunu söyleyebiliriz.

Deniz Bağdaş’ın yaşı, nereli olduğu konusunda bilgilerin yer aldığı yazımıza destek olmak için sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir