Binance

DemirDöküm Bayilik Şartları

DemirDöküm Bayilik Şartları

Demir Döküm 1954 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan ve ısıtma, iklimlendirme ve su ısıtma alanlarında faaliyet gösteren firmalardan biridir.

Kurulduğu günden bu yana hem ülke sanayisi ve kalkınması için birçok katkı sağlamış, hem de tüketicilere kaliteli ve üstün teknoloji ürünleri sunmuştur.

Türkiye’nin ilk kazan, soba, döküm radyatör, panel radyatör, şofben, kombi ve kat kaloriferi üreten firmasıdır. Bu nedenle Demir Döküm “Isı konforu” sloganı ile akıllara gelmektedir.

Oldukça köklü bir şirket olmasından dolayı, oldukça sağlam altyapıya da sahiptir. Özellikle bayilik, servis ve satış noktası hizmetlerinde kaliteye aşırı derede önem verir.

Bu nedenle DemirDöküm Servisbayilik ve satış noktaları girişimcilerin de odak noktası haline gelmiştir. Bugünlerde pek çok girişimci DemirDöküm servisi açmak başvuruda bulunuyor.

Peki, servis başvurusu için ne gerekli? DemirDöküm, kurumsal firma olmanın getirdiği prensiplerle, başvuran adaylarda birçok kriter arıyor. Bu kriterlerin tamamını DemirDöküm’ün resmi internet sitesinden ya da çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz.

Resmi internet sitesinden iletişim bilgilerinin tamamına erişebilmeniz mümkündür. Genel Merkezi arayarak, yada bölge satış temsilciliğini arayarak konu ile ilgili bütün detayları ve süreçleri öğrenebilirsiniz.

Demir Döküüm’ün İstanbul’da 1 adet Genel Merkezi, 3 farklı şehirde de Bölge Satış Yöneticiliği bulunmaktadır. Bölge Satış Yöneticilikleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunmaktadır. Resmi internet sitesinin “İletişim” kısmından hepsinin adresine ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir