Binance

DeFacto Bayilik Şartları

DeFacto Bayilik Şartları
DeFacto Bayilik Şartları

Defacto Bayilik Şartları

Diğer giyim mağazalarına nazaran çok sonra açılan Defacto, şu an sektöründe ileri gelen mağazalara ulaşmış durumda. Bunun en büyük sebebi ise kaliteli ürünleri gerçekten ucuz fiyatlardan müşterilerine sunuyor olması.

Özellikle genç neslin ilgilisi çeken, modanın yönünü belirleyen bir mağaza diyebiliriz Defacto için. Gün geçtikçe büyümeye giden, ilgi gören giyim firması kişilere bayilik vermeye de başladı.

Bayilik vermesinin yanı sıra farklı bir sistem ile ürün satışı yapmaktadır.

Adına Defacto Corner dedikleri uygulama ile ürünleri satmanıza imkân sağlar. Tabi bunun içinde bazı şartları yerine getirmiş olmanız gerekmektedir. Bayilik açma şartlarına bakacak olursak;

Bayilik Şartları

* Defacto Corner uygulamasına katılacak olan kişilerin dükkanının bulunduğu bölge alışverişe elverişli ve prestijli olmalıdır.

* Giyim sektöründe ise en az 2 yıl deneyime sahip, kendi dükkanınızı işletiyor olmanız gerekiyor.

* Defacto ürünlerin her birini etiket fiyatı üzerinden satmanız, ürün fiyatlarını takip etmeniz, indirim günlerinde ya da belirli günlerde yapılan değişiklikleri anında yerine getirmeniz de çok önemli.

Defacto bayilik şartları yerine getirilmesi ciddi önem taşıyor ki; bu şartları yerine getirip getirmediğiniz ile ilgili gizli müşteriler sürekli sizi denetlemek için firma tarafından mağazanıza gönderiliyor.

Yani işi ciddiye alıp çok sağlam çalışıyorlar diyebiliriz. Bu şartların akine bir durum olduğunda ise sözleşmedeki maddeler uygulamaya konmaktadır.

Defacto müşteri memnuniyeti konusunda çok sert tedbirler alıyor ve işi ciddiyetle kaliteli yapıyor.

Bayilik Almak İçin İzlenen Yol

Daha önceden birçok sorunla karşı karşıya kalan Defacto, şu an tüm şubelerini kendisi açtığı için bayilik almak mümkün değil.

Bayilik şartları genel şartlar olarak karşımıza çıksa da bunlar yalnızca Defacto Corner uygulamasının içeriğini oluşturan başlıklar olarak kalıyor.

Yine de bayilik alımları yeniden açılırsa bu şartlar geçerli olacaktır.

Defacto Corner, kendi işletmenizde Defacto ürünlerini satabileceğiniz bir uygulamadır. Yani bayilik vermese bile ürünleri mağazanızda satabilirsiniz.

Bunun için gereken şartları yerine getirip firmaya ulaşabilirsiniz. Maalesef şu an işleyen ve 2 yıldır aktif olan bir giyim mağazasına sahip değilseniz Defacto Corner uygulamasına katılabilmeniz mümkün değil.

DeFacto Bayilik Şartları

Giyim sektöründe iş kurmanın en iyi yollarından biri popüler ve başarılı bir firmadan bayilik almaktan geçer. Türkiye’de 200 civarında mağazaya sahip olan DeFacto bayiliği almak da şüphesiz bu sektörde iş kurmak isteyen her girişimcinin üzerinde durması gereken bir konu.

Siz de marka bilinirliği ve etkili reklam kampanyaları ile ön plana çıkan, Türkiye giyim sektöründe en başarılı ilk 3 firma arasında yer alan DeFacto bayiliğini alarak kendi kazançlı işinize sahip olabilirsiniz.

“Akdeniz Modası” alanında öncü firmalardan, markalardan biri olan DeFacto, ülkemiz içerisinde 2003 yılından bu yana her geçen gün gelişerek hizmet sunmaktadır.

Üstelik Akdeniz modasını, sadece ülkemiz içerisinde değil; dünyada da temsil edebilen bir pozisyondadır. Sunduğu giyim konusunda ki ürün seçenekleri, iş hayatından gündelik yaşama kadar birçok farklı alana hitap etmektedir.

Neden DeFacto bayiliği almalıyım?

İlk olarak “marka bilinirliği” oldukça yüksek olan ve sürekli olarak yerel, ulusal birçok televizyon kanalında, medya araçlarında reklamları bulunan bir markadır. Bu nedenle de satış yapma imkânınız bir hayli fazla olmaktadır. Tercih edebileceğiniz en karlı bayiliklerden biridir.

Ayrıca kurulduğu 2003 yılından sadece 1 yıl sonra bir Alman grup ile yaptığı ortak çalışmalar, çok daha kapsamlı bir marka olmasına olanak tanımıştır ve sunduğu hazır giyim alanında ki seçenekler, gerek gündelik gerekse de iş hayatı gibi bir çok kategoride çeşitlilik sağlamaktadır. Buda, hazır giyim alanında bir çok farklı gruba hitap etmenize olanak tanımaktadır.

DeFacto Bayilik Şartları

DeFacto markasından bayilik almak için net olarak belirtilen internet üzerinden ulaşabileceğiniz şartlar yoktur. Firma, doğrudan iletişime geçilmesi halinde kurumsal olarak sizlere bilgi vermekte, şartları ve olanakları sunmaktadır.

Sizler de aşağıda yer alan iletişim bilgileri üzerinden DeFacto ile iletişime geçebilir, bayilik hususunda aranan şartları öğrenebilirsiniz.

DeFacto İletişim bilgileri

Merkez Adres – DeFacto Plaza
Ozon Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş
DeFacto Plaza Basın Ekspres Yolu Bahariye Cad. No.31
34303 Halkalı
Küçükçekmece / İSTANBUL
444 27 15
Haftanın 7 günü: 09-00 – 22:00
*Resmi tatil ve günlerde de bize bu saatler arasında ulaşabilirsiniz.

Giyim sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler için en kazançlı bayilik veren giyim firmalarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir