Binance

Dantels Pasta Takımı Modelleri

Bir evde olmazsa olmaz parçalardan biridir yemek takımları. Mutfakların vazgeçilmez parçalarından olan, mutfağınızı süsleyen, en özel misafirlerinizi ağırlarken elinizin altında olan Dantels pasta takımı modelleri ile harikalar yaratabilirsiniz.

Çok şık ve özel bir tasarım olan dantels pasta takımları misafirlerinizin gözünü alamayacağı bir takımdır. Özenerek hazırladığınız ikramlarınızı en güzel şekilde sunmanıza yardımcı olan bu takımlarla misafirlerinizi kendinize hayran bırakacaksınız. En özel tasarımcıların elinden çıkan çizimler ve özel malzemelerden hazırlanan bu takımlar zarafeti ve şıklığı bir arada barındırmaktadır. En zarif modeller, çiçekli modeller, kendinden desenli modeller ile huzurlarınızda bulunan pasta takımlarını sizlere sunmaktan gurur duyar. Pasta takımı, servis takımı, yemek takımı seçenekleri ile tam bir takım oluşturarak mutfağınızı tamamlayabilirsiniz.

Kendinden desenli düz beyaz ve dantel görünümündeki takımlar en çok tercih edilen modeller arasındadır. Servis masalarını süsleyen ve beyazın asaletini gözler önüne sergileyen bu modeller tüm bayanların vazgeçemedikleri modeller arasındadır. Yine gül desenleri ve çiçekler ile tasarlanmış olan takımlar da oldukça talep görmektedir. Cıvıl cıvıl olan bu modelleri kendilerini enerjik hissetmek isteyen, canlılıktan hoşlanan bayanlar daha çok seçmektedir.

pasta takımı modelleri

Dantels pasta takımı içerisinde neler vardır?

  • 6 adet pasta tabağı
  • 1 adet servis tabağı

Yemek takımı olarak düşünecek olursanız bunların dışında yemek tabağı, servis tabakları, çorba kâsesi, çorba tenceresi, salata kasesi, salata tabakları, tuzluk, karabiberlik, sosluk bulunmaktadır. Pasta takımı ve yemek takımını aynı desenlerde bulabilmeniz mümkündür.

 

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir