Binance

Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian Kimdir?
Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian adını mutlaka bir yerlerde duymuş veya haber sitelerinde görmüşsünüzdür. Peki kimdir bu Dan Bilzerian.

Dan Bilzerian profesyonel poker oyuncusudur. 7 Aralık 1980’de ABD’nin Florida eyaletinde doğmuştur. Babası Paul Alec Bilzerian, annesi Terri Steffen‘dır. Ayrıca Adam adında bir erkek kardeşide vardır.

Dan Bilzerian 4 yıl askerlik yapmıştır ve Deniz Kuvvetlerinde SEAL eğitimi almıştır. Askerlik hayatından sonra üniversiteye gitmeye karar vermiş ve 4 yıl Florida Üniversitesinde Kriminoloji bölümü okumuştur. Fakat son senesinde mezun olacak iken bir olay sonrası okulu bırakma kararı almıştır. Daha sonra kardeşi ile birlikte petrol ve eğlence sektörüne girerek bir aile şirketi kurdular.

Dan Bilzerian, fitness, dalış, dağ bisikleti, kar motorsikleti, yarış gibi spor dallarıyla yakından ilgilenmektedir. 2009 yılında katıldığı Dünya Poker Şampiyonasında Dünya Poker Serisi şampiyonu olarak adını tüm dünyaya duyurmuştur.

Lüks hayatını paylaşmayı seven Dan Bilzerian, kişisel instagram hesabında paylaştığı fotoğraflarla adeta bir fenomen. Özel jeti, spor araba koleksiyonu, silah koleksiyonu, özel yatı ve çevresindeki güzel kadınlar ilgi odağı haline gelmiş durumda.

Dan Bilzerian bilinenin aksine sadece profesyonel poker oyuncusu değil, ayrıca profesyonel bir aktördür. Gerard Butler, Eric Bana, Cameron Diaz, Kate Upton gibi starların baş rol aldıkları filmlerde rol almıştır.

Filmleri :

    • 2013 – Kod adı: Olympus
    • 2013 – Son Kalan
    • 2014 – The Other Woman
    • 2014 – Cat Run 2
  • 2014 – The Equalizer

Dan Bilzerian Gerçekleri

Dan Bilzerian profesyonel poker oyuncusu olarak görünse de bazı gerçekler mevcut. İnstagram hesabında paylaştığı ultra lüks hayatı acaba sadece poker oyunundan kazandığı paralar sayesindemi gerçekleşiyor. Görünürde sadece poke oyuncusu olarak geçtiği hayatı aslında bir takım yalanlar üzerine kurulu.

Poker analisti olan Doug Polk adlı bir kişi Dan Bilzerian hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. Dan Bilzerian‘ın poker oynama konusunda o kadar iyi olmadığı ve poker oyununun ona bu denli serveti kazandırabileceğini düşünmediğini belirtti.

Aslında bir bakıma bu teori doğru olabilir. Nedeni ise Baba Bilzerian‘ın zamanında kazandığı büyük serveti oğluna kalmış olamaz mı?

1980’li yıllarda cezaevine giren Baba Bilzerian yaklaşık 55 milyon dolar ceza ödemek zorunda kaldı. Bunun nedeni ise karapara.

Baba Bilzerian cezanın tamamını ödemedi ve geçmişte kazandığı paraların akibetinin ne olduğu hep bir sır olarak kaldı. Bir çok kişiye göre babasının serveti Dan Bilzerian’a geçti ve gösterişli dünyası bu sayede başladı. Tam olarak bilinmesede Dan Bilzerian’ın serveti 100 milyon doların üzerinde.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir